Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetnék ki minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék ki minél előbb a kolléganőmből?

Figyelt kérdés

#szerelem #kolléganő #ezt talán nem kellene
2016. dec. 28. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Új munkahely.
2016. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz kiszeretni, mert foglalt vagy és netán ő is az, akkor az biztosan nem lesz könnyű...de nézd a párod, hogy nem ér annyit,hogy megromoljon a kapcsolat közöttetek egy kolléganőért.... ha viszont nincs senkid és valamiért nem akarsz vele lenni(?), akkor keress más nőt és meglátod előbb vagy utóbb el fogod felejteni ezt a kollégád. Szerintem majd az idő megoldja.
2016. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egyedülálló vagyok, neki azt hiszem van párja. De ezt biztosan nem tudom, magánéleti dolgokról nem beszélgetünk. Mindenesetre úgy veszem, hogy foglalt. Ez lenne az egyik ok, amiért nem akarok semmit sem tőle. A másik pedig, hogy úgy gondolom a munkahelyen senkivel sem célszerű összeszűrni a levet. Meg igazából most nem szeretnék párkapcsolatot.
2016. dec. 28. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már rossz tapasztalatod a munkahelyi romanccal vagy miért zárkózol el ennyire a dologtól? Jóban vagy a kolleginaval? Ha igen és ennyire leakarod zárni akkor jobb lenne ha kerülnek, megoldható?
2016. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Személyes rossz tapasztalatom nem volt. Csak láttam már párszor hogyan alakul, mikor házi nyúlra lőnek. Én meg kerülném a felesleges feszültséget, elégszer volt részem benne. Egyébként jóban vagyunk, poénkodni is szoktunk és komoly dolgokról is el tudunk beszélgetni. Kerülni kerülöm, ahogy tudom. Viszont ott tartok, hogy hiányzik mikor nincs a közelemben...
2016. dec. 29. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat nehez ugy...hogy latod, o viszonozza a vonazlmat? Ha tenyleg total biztos vagy abban, hogy nem akarsz tole semmit, akkor sajnos az az egyetlen modszer, h minden kontaktot megszuntetsz vele, mar amennyirw lehetseges. Lehet,,hogy o is ugyanigy kattog ws akkor mindenkettotok helyzete jobbam alakul majd, vagy igy vagy ugy de donteni kell
2016. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik, hogy vonzódna hozzám. Legfeljebb úgy, mint egy munkatárshoz. Úgyhogy ezen nem kattog szerintem. Eddig is kerültem amennyire lehetett, de ezt sem szeretném a végtelenségig csinálni. Az már feltűnő lenne.
2016. dec. 29. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg komolyan érzel valamit iránta, nem kellene, már az elején feladnod. főleg úgy, hogy azt sem tudod, hogy ő hogyan viszonyulna hozzád. Vagy elkerülöd és elfelejted idővel, vagy kedveskedsz neki, kinyilvánítod valahogyan hogy ő egyáltalán nem közömbösa számodra és megpróbálsz amint lehetőség adódik megnyílni előtte,és kiderül, lehet azt mondja tárgytalan a dolog, a párja stb... miatt, és akkor ennyi,vége. de a másik opció is fennállhat, nem próbálod meg, megfutamodsz, nem akarsz konfliktust ahogy írtad. mindegy. a te döntésed.
2016. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!