Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anno volt olyan, aki valamelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno volt olyan, aki valamelyik fesztiválon összejött valakivel, akár egy alkalmi szexre is? Hogy sikerült felszedni a másikat/hogy szedtek fel titeket?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam fesztiválon még 18 évesen rögtön 2x is összejött. Egyszer egy csajjal akit nagyjából már ismertem. 8-an voltunk a társaságban aztán lettünk négyen, a csaj barátnője már kavart egy sráccal ez valami koncerten volt és táncoltunk a kis popsiját többször a farkamhoz nyomta szóval én is megcsókoltam őt. Aztán látta hogy eltűnt a barátnője is a sráccal és mi is elhúztunk a sátorba.

Ez még tök okés volt a másik sokkal meglepőbb szituáció volt nekem. Egyszerűen csak sétáltam mire szembejött pár lány és mikor elhaladtak mellettünk az egyik felhúzta a pólómat és megnézte a hasam. Aztán még aznap vagy talán másnap este véletlenül megint találkoztunk romantikusan sorban álltunk a budiknál. Köszönt nekem aztán félre húzott, a többi jött magától.


Azóta próbálok eljutni 6 éve életem második fesztiváljára :D Sosem fog újra összejönni...


24/F

2016. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# 1 Mázlista. :D
2016. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziget, pultnál kicsit piásan épp kértem ki a következő pálesz-sör kombót, ott állt egy holland suna mellettem, ő is piás volt, megkérdezte, mit iszok, mondtam, hogy páleszt, ő is azt kért, nagy jókedvünkben koccintottunk, ittunk, aztán mégegyet, aztán kicsit dumáltunk, utána táncolgattunk, közben összemelegedtünk, aztán reszelés lett a vége a susnyásban, hajnalig még kóvályogtunk ide-oda, dumáltunk, ittunk, aztán mivel nekem csak aznapra volt jegyem, reggel eljöttem, többet nem láttam, nem hallottam róla.
2016. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es: Ja akkora mázlista vagyok hogy azóta se tudtam elmenni mégcsak egy böllérfesztiválra sem :D
2016. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Volt fesztiválon, nagyon le voltam már harcolva 3. napra, a sminkelést teljesen felfüggesztettem, hajat sem mostam, csak turbánt kötöttem és pizsamashortban és bikinifelsőben csapattam.

Aztán pont ezen a napon láttam egy srácot, aki tetszett, de már táncol valakivel, de nem érdekelt, odamentem és lecsaptam a másik lány kezéről.

Megtörtént amit akartunk, aztán utána tök jól elbeszélgettünk, és még a mai napig beszélgetünk, de mindketten kapcsolatban vagyunk másokkal.


Utána pár nappal ugyan ezen a fesztiválon odajött hozzám egy látásból ismerős ismerős, hogy van-e füvem, vagy tudok-e, de nem tudtam, ő azért megcsókolt, na, most ő a vőlegényem. :D

2016. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!