Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy van nálatok srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy van nálatok srácok?

Figyelt kérdés

Ha lefekszetek egy lánnyal , amikor úgy vagytok vele, hogy nem akartok komoly kapcsolatot, akkor a lány, akivel lefekszetek, tudtok rá utána úgy tekinteni, mint előtte, vagy hogy látjátok utána a lányt? Tényleg tud a fiúknak a szex úm. semmit jelenteni?


( Nem kell semmit mögé gondolni, nem szexelek összevissza csak kíváncsi vagyok a fiúk álláspontjára ebben a témában!)


20/l



2016. nov. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tudnék úgy tekinteni rá, mintha mi sem történt volna! Azért a szex mégiscsak egy intim dolog még akkor is, ha esetleg csak egy alkalomról szólt is!

Igaz, nem srác vagyok már, lehet ezért gondolom így

40+Ffi

2016. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy alkalmim volt, és alapvetően komoly kapcsolat párti vagyok, de annál a lánynál szex közben jöttem rá, hogy igazából annyira nem jön be, se külsőleg, se belsőleg, hogy hosszabb távra is el tudjak képzelni vele valamit.

De ettől még nem tekintettem rá rosszabbként, mint előtte, meg igazából utána nem is jutott eszembe a lány.

2016. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szexelek úgy senkivel, hogy ne akarnék tőle komolyat.
2016. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(En lany vagyok, de velem is volt ilyen nem egyszer. Nem tudom, mitol nemfuggo ez)
2016. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem fekszem le valakivel komoly kapcsolat nélkül.


25/F

2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!