Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van akinek összejött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek összejött már komolyabb kapcsolat Tinderen? Vagy csak alkalmi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Anelkul is. Azt se tudom, mi az.
2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezt a kérdést akartam most kitenni, csak elvonódott a figyelmem xD, én behúztam vagy 50 rendes, csinos, lányt de eddig csak 1 jelölt vissza aki rám is írt, elég szép lány de a válaszomra már nem ír, nem vagyok ronda, de még én is kevés vagyok oda ezek szerint, mellesleg sokat kell válogatni mert nem túl nagy szám a felhozatal, aza kevés szép amelyiken látszik hogy nem csókosszáju ri.bi meg csücsörítós k.v.a azoknál nagyon kevés a visszajelzés.
2016. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én másodjára regisztráltam, elsőre volt vagy 100 matchem, de abból aki rám is írt az csak szexelni akart, kicsit besokalltam, de most mégis használom megint, hát most már óvatosabb vagyok, de nem is fűzök ehhez az egészhez sok reményt.
2016. nov. 2. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak szexelni akarnak tinderen a fiuk hiszen én is ottvagyok mégis normális kapcsolatra vágyom és még sok embert tudok aki ígyvan vele, 100 match akkor biztos lány vagy, ha adsz esélyt az ismerkedésre annak aki nem marhaságokat ír, szerintem könnyen találsz valakit.
2016. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korosztályfüggő. Nekem bevált. 41f
2016. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idősebb ismerősnek is bejött.
2016. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött :)
2016. nov. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyannyira komoly kapcsolat lett egy matchből, hogy beszélgettünk pár hétig, utána randiztunk, összejöttünk és szinte rögtön össze is költöztünk, egymással terveztünk, nagy szerelem kerekedett a dologból.

Azóta már nem vagyunk együtt, de igen, van ilyen is.


23/L

2016. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!