Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy szivat! Jól teszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy szivat! Jól teszem ha én is néha bekavartatom? Néha kicsit lekezelő vagyok kicsit flegma nehogy azt hidje hogy ő a minden és engem hülyének nézhet!

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nagy nőcsábásszal, és nem akarom hogy engem is hülyének nézzen.Nem tudom mit higyjek egyszer komolynak tünik márkor meg nem!Jó ha kedves vagyok vele alapból de néha kicsit szivatgatom hogy ő bene is kételyek ébredjenek,ezzel ártok magamnak a kapcsolatunknak?
2010. máj. 3. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nm hiszem...nekem is hasonlo a helyzetem...csak en nm jarok a pasival:P
2010. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyenem csak énse jártam vele de később nagyon ráb.sztam mivel beleszerettem, és a flegmáskodással elveszítettem, és most nézhetem, ahogy egy másik lánnyal jár kézenfogva, őt ölelgeti stb. és ennél szarabb érzés nincs. remélem érted a lényeget. vagy viseld el, vagy dobd ki, de ne szivasd.
2010. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te inkább a tésztát kavard be: három tojás, 20 deka liszt, egy csipet nyelvtan, két bögre helyesírási szótár. Süsd meg és fogyaszd egy csésze önkritikával.
2010. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!