Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan úgy kiakadv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sokan úgy kiakadva, hogy pár nélkül töltik a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Annyi kérdést látok hogy "ki tölti még egyedül"; "hogy dolgozza fel ezt a picike és törékeny lelkivilágával"...

Az nem baj hogy más napokon is egyedül van? Több mint valószínű hogy zavarja, de ennyi erővel minden nap feltehetne hasonló kérdéseket. Miért ilyen nagy szám a szilveszter?


2016. dec. 30. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Azért kedves kérdező, mert lehet, hogy egy olyan nap mint a többi, én sem kezelem másképpen.

Viszont ilyenkor az ember jobban elereszti magát, kiengedheti még inkább a fáradt gőzt.

Lehet hogy nem ünnep, de új év jön, új lehetőségekkel.

Normális emberek, akinek megadatott a párkapcsolata lehetősége, azok a párjukkal, vagy a családjukkal, illetve a barátaikkal töltik a szilvesztert.

Ez nem egy olyan nap, mint a többi. Nem minden nap tombol az ember. Ilyenkor viszont rengetegen ezt teszik.

Van aki nem szereti az ilyent és szarul érzi magát egyedül, mikor nincs kihez mennie. Nincs kivel lennie.

Szomorú és bántó, hogy még ezen a napon is nem lehet senkivel, mert leszarja a családja, nincs jóban velük. Nincsenek barátai, de még egy nyavalyás szerető barátnője/barátja sem, akivel együtt tölthetné.

NOS EZÉRT!

2016. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

És ahelyett, hogy tenne ellene, inkább nyafog. Logikus.


Vannak barátaim, de lehet egyedül töltöm a szilvesztert és nem is bánom, nem szeretem az erőltetett bulizást.

2016. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: jó mondjuk én eleve szilveszter ellenes vagyok, nem értem mi olyan nagy szám abban, hogy egy új évet kezdünk írni, attól a világ és az egyes emberek élete ugyanolyan lesz (legnagyobb részben)

De nem csak szilveszterkor lehet bulizni és ez az amit nem értek, hogy más hétvégén is lehet szórakozni de akkor nem írnak ki kérdést:D

2016. dec. 30. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetek arról, hogy nem érted a lényeget.
2016. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt a nagy felhajtást...

Régebben volt, hogy buliztam, volt amikor jól beittam és aludtam 😎

De most dologoznom kell, nem sírok legalább duplán számolják 😆

2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En rohadtul nem vagyok kiakadva, elmegyek egy buliba aztan majd lesz valami:D haverjaim vannak, attol meg hogy baratnom nincs. Egyebkent mindenkinek szive joga mit csinal de kicsit mas a hangulat ilyenkor...ilyebkor meg az is kiereszti a gozt aki amugy nem nagyon bulizik, megvan ennek a maga hangulata.
2016. dec. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!