Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják itt sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt sokan, hogy a nőknek könnyebb az élet?

Figyelt kérdés

Azért, mert nem nekünk kell leszólítani pasikat? Mert kb ezt tudom elképzelni oknak, de hát ez se feltétlenül előny, sőt...

De akkor mégis mitől lenne nekünk annyira fenékig tejfel az élet?

Tudnátok konkrétumokat írni, ami nekünk jobb? (Akár párkapcsolat terén, akár az élet más területein)


2016. dec. 22. 12:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen azért írják, mert pasik, és még sosem próbálták.

Nekik ennyiről szól a "női" lét, hogy lábat szétdobni, és mindent megkap cserébe, még leszólítani se kell senkit, mert a pasik sorbanállnak.

Én ilyenkor csak azon szoktam törni a fejem, hogy miért csak a kur.vákat értik nő alatt, a nőket miért nem?

2016. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De mindig kifejtik, hogy ők ilyenkor igenis az átlagos lányokra/nőkre gondolnak...
2016. dec. 22. 13:01
 3/33 anonim ***** válasza:
11%

Mit írjak? Nőként ha hasonlóan csak átlagos kinézettel születtem volna,már rég lehetne párom,és sokkal boldogabb lehetnék az életben...

Átlagos kinézetű férfiként,úgy hogy adok magamra, soha nem kaptam esélyt sem egy nőtől sem...

Hiába csináltam bármit,mindig csak a visszautasítás,kinevetés,megalázások sora jött.

Ezt próbálnád meg nőként,hát összetörnél az első 2 elutasítás után kb., már ha nőként visszautasítanának egyáltalán...

Nőként ha már felveszel egy szoknyát,agyon vagy dicsérve mindenki által.

Férfiként bármit veszek fel,0 dicséretet kapok.

és még mennyi mindent lehetne sorolni...

2016. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hát én már próbáltam párszor kezdeményezni nőként, nem tettem zsebre amit kaptam érte... Még a jobbik eset volt, mikor "csak" a srác egész haveri társasága röhögött rajtam, hogy mennyire szánalmas, hogy a csaj kezdeményez :D

A környezetemben MINDEN átlagos srácnak van kapcsolata, vagy ha most épp nincs is, de már volt, meg jó eséllyel lesz is. Beszélgettem már velük erről, értetlenül állnak a dolog előtt, soha nem érezték, hogy átlagosként esélyük se lenne a nőknél... max olyanoknál, akiktől nem is akarnának semmit ők se, szóval az mindegy.

Ha elveszek szoknyát, akkor max párszor utánam üvöltenek az utcán az alkesz melósok, azt hadd ne vegyem nagy dicséretnek. A párom szokott megdicsérni, hogy csinos vagyok, de ebben nincs "előnyöm", hiszen én is meg szoktam dicsérni őt.


Sorolhatod a többit is, amit tudnál még írni :D

2016. dec. 22. 13:11
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

De miért hiszed azt, hogy akit a külseje miatt szeretnek, az boldog az életben? Lehet, hogy többet dughat, de az semmi.


Nekik az átlagos nők alatt a csodaszépeket értik, akik úgy születtek, hogy gyönyörűek. Valódi átlagnőket lekakilják.

2016. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5

Pontosan :D


Legtöbbször:

Csaj feltűnő sminkkel, divatos ruhákban" = Szép, igényes bombanő"

Gyönyörű csaj visszafogott sminkkel, visszafogott ruhákban = "Átlagos, visszahúzódó lány"

Valóban átlagos lány, aki ad magára, de nem sminkel, nem öltözik ki, nem lövi be a haját = ???????????? (észre se veszik)

Csúnya, igénytelen lány = csúnya, igénytelen lány


Nagyjából valahogy így :D

2016. dec. 22. 13:19
 7/33 anonim ***** válasza:
13%

Tényleg ötös?

Ha ezt gondolod,akkor biztosan te is ilyenkor a jóképű csávókra gondolsz,mert ők tehetnek meg kizárólag ilyet.

Nálam volt olyan,hogy egy testre ducibb lány,akin látszott hogy testi fogyatékossága is van,a szemeivel volt gond,látszott rajta utólag persze. Buszon ültem,néztem ki a fejemből, és előtte nem is vettem észre. Aztán mikor már szálltam le,alapból rossz kedvem is volt akkor,de ránéztem, és tudtam,ő is egy ugyanolyan ember,csak hátrányból kezdett.

És akkor azt gondoltam:

-Basszus,neki milyen lehet akkor az életben, de héé, és akkor a szemeiben megtaláltam valami nagyon szépet, csillogott valamiért,és megtetszett.

Ez mind pár másodperc alatt játszódott le,szóval mindenkiben lehet találni szépet,csak ez a férfiakra jellemző,a nőkre nem. Mert ők csak válogatnak orrba-szájba sajnos manapság. És ha már nem tökéletes vagy,szóba sem állnak veled.

2016. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#7

Nem egy nő ismerősöm párjának van valami testi "hibája" betegség, vagy baleset következtében, köztük pl az én páromnak is. Kifejezetten vonzónak látom így is.

Rajtam meg általános- és középiskolában az egész suli röhögött, mert csálék voltak a fogaim.

Nem a női nem a gonosz, az emberek sokszor képtelenek elfogadni, ha valakin "fura" valami. Szerencsére vannak kivételek. Mindkét nemben.

2016. dec. 22. 13:26
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, ha nálad az átlagos azt jelenti,hogy kigyúrt,izmos, jóképű gyerek,akkor valóban így lehet.

Egyéb esetben nem hinném...

Az én környezetemben egyetlen egy tényleg értelmes,magára adó srácnak nincsen barátnője, pedig teljesen átlagos a kinézetük is hozzá.

Az egyik budapesti egyetemre járok,elég jó szakra ráadásul.

Jártam és mai napig amíg tehetem,járok társaságba,buliba stb.

Ha látnád azokat az arcokat amiket nők vágnak,ha csak picit közelebb akarsz menni hozzájuk,ez alatt 1-2m-t értek,nem 2 cm-t.

Az összes csaj kb. arrébb megy,elindul másfelé,vagy csak szimplán fapofát vág,és direkt másfelé néz.

Mindezt miért? Mert nem születtem helyesnek,és így már pont ennyi 0,az esélyem...

Nagyon sok éven keresztül ezt tapasztalod,hát próbálnád meg egyszer csak ezt, egy este alatt az élettől is elmenne a kedved...

2016. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, ez látod így rendben van,bár látatlanban de gratulálok hozzá akkor. Én soha életemben egyetlen ilyen nővel sem találkoztam még,pedig ilyet kerestem mindig is... aki nem ítélkezik csak úgy,mindenki felett.

és már azért nem tizenéves vagyok én sem...

25 múltam,és férfiként 8 éve kudarcokkal a hátam mögött,ezeket kaptam mindig amiket előzőben leírtam...

2016. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!