Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt itt sokan, hogy aki tapasztalatlan párkapcsolatok terén az béna lesz és rengeteg hibát követ el?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember is rengeteget hibázhat akinek rengeteg kapcsolata volt. Nem lehet így általánosítani. Abba nem gondol bele senki, hogy nem akar bárkivel összejönni hanem egy olyan partnert akar akivel boldog lesz? Most ő automatikusan diletáns lesz?
2016. dec. 26. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
én azt látom, hogy az emberek röpködnek párról párra és még sincs jó kapcsolatuk.. hiába a sok tapasztalat.
2016. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy?

32 és soha nem láttál nőt és nem érted miért baj ez?

2016. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak ürügy. A nőknek az a bajuk az ilyen férfiakkal, hogy alacsonyak és/vagy rondák. Ebből ered az is, hogy tapasztalatlanok, mivel eddig sem álltak velük szóba a nők.
2016. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

sejthető, hogy aki gyakorlott, már kiismerte magát, és rájött, hogy kerülje el a hibákat, amit elkövetett. persze ez nem mindig van így.


"Abba nem gondol bele senki, hogy nem akar bárkivel összejönni hanem egy olyan partnert akar akivel boldog lesz? "

ennek nincs köze a kiírt kérdéshez. hogy miért nincs tapasztalatod.


én azért írok ki kérdést, mert kíváncsi vagyok a válaszokra, nem azért, hogy meggyőzzem az arctalan tömeget, hogy igazam van. nem fognak ettől jobban elismerni vagy megérteni. ha te nem akarsz együtt lenni senkivel, amíg olyat nem találsz, akiért odavagy, akkor fogadd el így magad. ne a mások egyetértését keresd.

2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Ezért kell hazudni. Ha még sosem éltél párkapcsolatban, kamuzz be minimum kettőt. Olyat sose mondj egy nőnek, hogy még nem éltél párkapcsolatban, azt meg végképp felejtsd el, hogy bevallod neki, hogy szűz vagy. Hallod, kamuzol neki 1-2 csajt egy tőled 80 km-re fekvő városból, a kutya sem fog utánajárni, hogy igaz-e.
2016. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nyilvan a tapasztalt is kovethet el hibakat, de eselyesebb, hogy o kevesbe fog, mint a tapasztalatlan, magabiztosabb is lesz a kapcsolatban mint az, akinek az az elso. X kor felett az ember meg nem szorakozni akar, 20 evesen meg aranyos, hogy tapasztalatlan a masik es csak tanulgat, mi hogyan mukodik, 25 felett mar annyira nem.
2016. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, sokat számít. Aki hisztis, az a tizedik kapcsolatban is hisztis lesz.

Aki féltékeny, az a tizedik kapcsolatában is az lesz.

Aki csak ordítva tud problémát megoldani, az a tizedik kapcsolatban is a hangját fogja használni problémamegoldásnak.

Akinek eljár a keze, annak a tizedik kapcsolatban is el fog járni.

Látni, kell a tapasztalat.

2016. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező által felvázolt tévhit abból ered hogy az emberek szeretik magukat jobbnak/okosabbnak/tapasztaltabbnak hinni másoknál. Sokan valahogy úgy képzelik el, hogy amíg ők párkapcsolatban élnek addig a a nem párkapcsolatban élő embertársaik lehibernálva fekszenek öntudatlanul és még csak véletlenül sem tapasztalnak semmit az életből, amíg ők viszont igen. A valóság ezzel szemben az, hogy a szinglik szellemi és jellemfejlődése még gyorsabb is mint a párkapcsolatban élőké.

Gondolom többen is megfigyelték már hogy sokan szeretnek úgy beszélni a párkapcsolatokról mintha valami titkos tudás birtokosai lennének:

- "Ah, hagyd ő ezt úgysem értheti" - mondják összenézve, sokatmondó tekintettel

Ez a primitív hozzáállás mutatja, hogy nem még csak nem is sejtik hogy a párkapcsolatokra is ugyanazokra az általános, egyetemes érvényű emberi kapcsolatok az érvényesek melyeknek akarva-akaratlanul a szinglik is részesei, megtapasztalói az életük során.

2016. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Tökéletesen egyetértek veled én is pont így látom. Amikor van valami párkapcsolati téma akkor kussolnom kell, mert miért beszélek amikor meg se tapasztaltam. Ez akkora egy suttyósság. Most attól, hogy valaki nem tapasztalt meg valamit még lehetnek véleményei, tervei és céljai, hogy milyen kapcsolatot akar.

Az én esetemben mostanában azért nem jön össze, mert nem olyan lányoknak tetszem akik nekem tetszenének és én nem az a típus vagyok aki átejti a másikat és én is rosszul érezném magam olyan nő mellett aki nem tetszik. Ezek után persze, hogy idegesít az a nézet, hogy aki tapasztalt az biztos mindent tud akinek nem volt senkije az semmit se.

Hazudni meg nem akarok ebbe, mert ismerkedéskor csak akkor tudok ellazulni, ha rendesen ismer a másik. Én a nyitottságot, őszinteséget szeretem a másikban nem azt mikor fényesíti magát és játssza a titokzatost.

2016. dec. 26. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Nagyon önigazolás szaga van a dolognak.

2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!