Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki mindenkivel kavar/sokakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mindenkivel kavar/sokakat hülyít az mit érez?

Figyelt kérdés

Egy srác sokáig tette nekem a szépet, nem csak flörtölt, udvarolt, bókolt, de úgy tűnt igazán kíváncsi rám, sokat beszélgetett velem, emlékezett miket mondtam stb. Szóval tényleg azt hittem, hogy különleges vagyok számára, komolyan érdeklem. Majd kiderült, hogy van párja, akit mégsem akar elhagyni. Hát jó, eléggé fájt ez is, de hát így jártam. Két hónap alatt lecsengett a történet.

Egy időre megszakadt a kapcsolat, majd később még néha-néha előkerült, írogatott nekem. Majd megosztotta velem (amit igazán nem kellett volna), hogy mekkora gondban van, mert mennyire tetszik neki valaki, de hát neki ott a barátnője.. Kb. az államat kerestem, egyrészt hogy van pofája ezt a dilemmáját pont nekem előadni, másrészt akkor ezek szerint én lófszt se jelentettem neki. Hiszen ki tudja még hány nőbe szeretett bele egy időre a tartós kapcsolata mellett.

Ezek az emberek milyen érzelmi világgal rendelkeznek? Ő minden érzelem nélkül teszi az agyát, vagy ilyen gyorsan váltakoznak az érzései? Az egyiket csak behülyíti, a másikba meg szerelmes lesz.. komolyan nem tudom megérteni. Főként, hogy mindig azt hittem, hogy aki többekkel kavar, azon jobban érzeni a komolytalanságot, hogy kb. csak az ágyba akarja vinni a másikat azt kész, és nem fektet ennyi energiát a másik megismerésére, nincs ilyen mélyebb lelki oldala.


2017. jan. 1. 19:49
 1/7 anonim válasza:
100%

Jól mondod. A lényeg a skalp-szerzés. Nem mondanám, hogy kizárólag kamasz, vagy ifjú férfi, vagy hogy egyáltalán csakis "férfi" tulajdonság, mert találkoztam ilyen nőkkel is. A "Te srácod" által produkált tünet, az a koreográfiája része. Gyakorol, tréningezik rajtad, hogy máson mit képes véghezvinni legközelebbi kalandján. Ebbe a "kis játékába" belesző Téged is. Ezzel saját maga elismerését is megszerzi. És ez a legfontosabb neki. Van aki fizikailag maszturbál, van aki érzelmileg is. Sajnos, kevés remény van arra, hogy valaki lefékezi, vagy leállítja. A legszörnyűbb, hogy ez az út - amin az "úriember" most tréningezik - tragédiába torkollik, ugyanis előbb-utóbb egy lelkileg náladnál sokkal sérülékenyebb valakivel hozza össze a sors, aki ebbe belepusztulhat. De az sem jó forgatókönyv, ha "sikerein felbuzdulva" egyre vérmesebb módszerekhez folyamodik.


Mivel nagyon nehéz kivonni a forgalomból az ilyeneket, csakis az összefogás és a megszégyenítés vezethet valamire. Az ilyen pokolfajzatok nehezen tűrik a nyilvános szembesítést, ugyanis megaláztatásnak érzik, hatalmas kudarcnak könyvelik el. A sorozatos ego-rombolás az egyetlen ami egyúttal gyógyír a sértettnek és orvosság az elkövetőnek is.

2017. jan. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyon elgondolkodtató!

Tényleg találó, hogy "Gyakorol, tréningezik rajtad, hogy máson mit képes véghezvinni legközelebbi kalandján.", mert annyira nem is volt régen mikor csillogó szemmel ecsetelt valamit, amivel látszott, hogy le kíván nyűgözni, hogy ő milyen tájékozott, leleményes. De tulajdonképpen az összes gesztusa olyan volt, amiből azt hittem tetszem neki, imponálni szeretne, de az idő meg azt igazolta, hogy emögött neki semmi érzelem, kötődés nincs. Az ilyen ember nem pszichopata egy kicsit?

Nem tudom tanulna-e ő bármilyen reakcióból. Mindenesetre megpróbálok elzárkózni tőle, ha valaha akarna velem is újra jópofizni.

2017. jan. 8. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig megvárnánk hogy realizálódjon egy kapcsolat mielőtt véget vetünk az előzőnek, akkor valószínűleg a kívántnál több időt töltenénk egyedül. Tudod, soha ne engedd el az előző ágat, míg meg nem fogod a következőt.
2017. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ennek családi hátterei vannak, legtöbbször egy túlságosan birtokló szülő az oka, aki teljesen elvette az önbizalmát. Az életkorát is jó lenne tudni az illetőnek, mert lehet, hogy "csak a természet" miatt hajtja a nőket azért, hogy minél többet tapasztalhasson.
2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A felhasználó ***** válasza:
Valószínűleg ágyéktáji viszketést.
2017. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A felhasználó ***** válasza:
Ágyéktáji viszketést, valószínűleg.
2017. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiatal, 22 éves.
2017. jan. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!