Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkivel jól ki tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel jól ki tudok jönni, ha kicsit is normális igy honnan tudom, ki nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés
Voltak már olyan fiúk, akik jellemben szöges ellentétei voltak egymásnak, mégis jól kijöttem velük. Volt, aki nyugodt jellem más inkább lobbanékony. De jó lelkek. Voltak, akik abszolút nem jöttek be mert felszinesek voltak stb, tehát nem ezek közt keresgéltem. Igy honann tudjam, ki lesz a megfelelő számomra? Mindegyik tipus mellett más voltam, mást hoztak ki belőlem.
2016. júl. 20. 12:57
 1/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Add magad, ne amit kihoznak belőled! Így olyan, mintha semmilyen nem lennél, mindig olyan vagy, amilyenre a másik formál.


20L

2016. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1, nem a másik formálja, hanem ezt hozzák ki belőle. Nekem is más a személyiségem más férfi mellett. Egy humoros férfi mellett én is többet nevetek, mint egy komorabb mellett. Ez a személyiségemet nem befolyásolja.


Nekem többféle férfiak tetszenek, a legfontosabb hogy megfogjon benne valami, vonzon, jól érezzem magam vele, jó szex. Gondolom tudod mi a fontos neked, olyat keress aki megfelel.

2016. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm ezt jól mondtad. Néha magam sem tudom, ki vagyok. Látom az alaptulajdonságaimat, látom a hibáimat, és a jó dolgokat magamban. Vannak céljaim amikért teszek. De egyesek pl azt hozták ki belőlem, hogy feszült voltam, az idegeim szinte állandó készenlétben. Mások mellett unatkoztam. Megint más mellett tudtam önfeledt lenni, laza, anélkül, hogy felrúgtam volna a saját elveimet. De meg tudtam lenni ez és az mellett is, alkalmazkodtam. Nem tudom ezt hogyan lehetne rendezni magamban? Kicsoda lenne nekem a megfelelő?
2016. júl. 20. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy hülyeségnek fog tűnni, de lehet leszűrni belőle következtetéseket. Szagold meg őket. Melyiküknek tetszik jobban az "test szaga", "illata" (csak úgy natúrban, dezodor, parfüm nélkül)?
2016. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, az a típus vagy, aki inkább reagál a külvilág ingereire, semmint idézi a változásokat. Ez a típus jól alkalmazkodik, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy hagyja magát eltaposni. Arra vigyázz csak, hogy ne legyél nagyon befolyásolható. A bejövő ingerekre hagyj időt, amíg feldolgozódnak rendesen.

Ilyesmi vagyok én is, én élveztem, mert mindig új oldalamat ismertem meg saját magamnak. Szóval amolyan önismereti tréningnek sem utolsó.

Az lesz a megfelelő, aki mellett teljesnek érzed magad. Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni.

2016. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint más mellett tudtam önfeledt lenni, laza, anélkül, hogy felrúgtam volna a saját elveimet.


ez a nyerő, főleg ha tudsz mellette teljesíteni a munka világában is!


illetve, akivel a terveitek összepasszolnak. Hiába jössz ki jól valakivel, (én is ilyen vagyok) de ha kiderül, hogy ő az USA-ba képzeli el az életét, te meg itthon akarsz gyereket nevelni, nem fog működni. Ilyen racionális dolgokat is figyelhetsz. Célok, tervek. Ha neked a vonazalom alapból nem nehéz, akkor már ha meg van, ilyenekre kell figyelni.

2016. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a megfelelő, aki mellett boldog vagy, jól érzed magad, el tudod engedni magad. "más mellett tudtam önfeledt lenni, laza, anélkül, hogy felrúgtam volna a saját elveimet." ez az ideális.


2. voltam.

2016. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!