Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszacskán mesélek magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszacskán mesélek magamról, változásokról és meglátásaimról. Mit tudtok hozzáfűzni? N

Figyelt kérdés

Először is vegyük elő a múltamat. Csúnyácska, gebe, kiközösített lány voltam. Változtatni akartam ezen. Elmentem az etalon, dívó vonallal. Onnan és úgy öltöztem mint a menő csajok, odafigyeltem a hajamra, és minden nap sminkeltem. Aztán gimibe mentem, és ott már beilleszkedve, népszerű emberként üdvözölhettem magam.

Most már egyetemre járok. És visszaüt az, ami változást akkor erőszakoltam magamon. Azok a férfiak, akik nálam próbálkoznak, EGYÁLTALÁN nem jönnek be. Bár van köztük aki nem olyan rossz külsőre, de a legtöbbjük bűn ronda, csak mivel menőként adja el magát, iszonyat jó pasinak érezheti magát. (Nők közt is van ilyen... Siralmas a genetikája, de cicababként tálalja magát, ezért aztán ge*i jó nőnek érzi magát.) És ezek csak a külsőségek. Belsőre sokuk megdöbbentően férfiatlan, meg egyáltalán, mind olyan típus, ami nekem nem az esetem, én mást keresek egy férfiben.

Sok olyan férfit látok, akikkel viszont el tudnék képzelni randit, később kapcsolatot esetleg, de ők meg nem figyelnek fel rám. Mostanra már kielemeztem és megfigyeltem, az ilyen férfiak barátnői hogy milyenek.

Hát nem olyan kommerszek mint én. Nekem vannak a hírhedt csücsörítős, fenékkitolós képeim is a közösségi médiában, meg az olyanok, amiken a mellem nagyobb hangsúlyt kap, mint az arcom. Az ő barátnő-alapanyaguknak természetesen nincsenek ilyen képei.

Egyre inkább kialakult bennem egy erős kritika. Az olyan lányok mint én, iszonyat drágának hiszik magukat, igazgyöngynek a műanyaggolyók közt. Pedig ők az olcsók, a legolcsóbbak minden nő közül, és bár nem veszik észre, DE ÚGY IS BÁNNAK VELÜK. Ők azt hiszik, a férfiak álmai, és részben talán így is van, de amit látok, az az, hogy ők a legolcsóbb l*tyók, míg a "szürke" lányok az értékesek, akikkel úgy is bánnak.

óriási a különbség a két típus közt. Rájuk odafigyelnek, ők számítanak, nekik jelentőségük van a férfi életében, őket nem megdöntik meg megdugják, hanem összejönnek velük (és aztán szexelnek nyilván). A kommerszként emlegetettek pedig, akikhez tartozom, gyakran 0 az önbecsülésük, fogalmuk sincs róla hogy mennyire $z@rba sincsenek nézve. Szinte félelmetes, hogy mekkora hazugságban élnek, hercegnőkek érzik magukat, mialatt utolsó parasztlányként vannak kezelve.

A szürkét ne vegyétek komolyan, nem igaziból szürkék ők, sőt, nagyon is színesek, ezerszer színesebbek, mint az egykaptafás rißik. Mert műveltek, van, vannak hobbijaik, és nem az a legfontosabb hogy női bájaik mindig a kirakatban legyenek.

Igaz, sok férfi sosem figyelne fel rájuk (mert sok férfinek csak mi tetszünk, a mi típusunk, nem véletlenül ez az irányadó vonal a "menőséghez"). De ez elértéktelenedik ha belegondolok, hogy miféle figyelmet kapunk. Ránk nem úgy figyelnek fel, mint azokra a nőkre. Észrevesznek minket, de valójában nem is minket vesznek észre, csak a mellünket, fenekünket, szánkat. Elismeréseket kapunk, de azok nem is nekünk szólnak, hanem az említett dolgoknak. Egyébként is, köztük is vannak szépséges lányok.

És annak ellenére hogy ezt egyre inkább így látom, nem vagyok hajlandó kilépni a sorból. Nem voltam ilyen, de már nem tudok és nem is akarok visszatérni a régi állapothoz. Ha nem teszek ki ilyen képeket, a barátnőim furcsállnák hogy miért "szürkültem be", és nem érezném magam eléggé kívánatosnak, újra kis nyomingernek érezném magam.

Na mindegy... Igazából az is a lényeg hogy nem olyan távoli múltban volt egy srác, aki szintén bejött nekem, sőt, ő különösen kitüntető figyelmemet kapta. Őrá nagyon is lehetett férfiként nézni. Rendben voltak a tulajdonságai, erkölcse, elvei, külseje, szorgalma, letett valamit az asztalra, tudta a kötelezettségeit, stb. Meg nem volt nőcsábász, látszott hogy tudja mi az elköteleződés, tudja mi a makulátlan hűség. Öltözködése is normális volt, számomra taszítóak a számomra femininnek tűnő srácok, akik annyit cicomázzák a hajukat, szakállukat, ruházatukat. Na mindegy, szóval ez a férfi sokáig vágyam tárgya volt, egyedülálló volt. De persze ő sosem próbálkozott nálam, hogy is tette volna. Max 1-2 menetre tudtam volna megszerezni, úgy viszont nem kell. Mára már van neki barátnője... Én meg, mint valami bulvársajtós, folyton figyelgetem őket a közösségi médiában. :D Nem betegesen, csak megszokásból, mert olyasvalamit képviselnek, amit szeretnék, de nincs meg. (Nem ők az egyetlen ilyen pár, akiket emiatt csekkolgatok.) A barátnője bő 5 évvel fiatalabb nála, okosnak tűnik, egyetemista amúgy, nagyon bohókás alkat mondjuk, kicsit más mint a többi lány akikkel ez a férfitípus járni szokott. Külsőre természetes, szép. Kifejezetten nagyon szép szerintem, persze biztos sokan nem így vélnék. De ebben a lányban is van valami plusz, amit nem tudok megfogalmazni, de nagyon lehet érezni. Valami, ami értékessé teszi. Valami, ami miatt tuti soha senki nem fogja kihasználni, mert ha valaki akar tőle valamit, akkor akarni fogja szőröstül-bőröstül, jó sokáig, és nem csak hogy belé törölje a bájdorongját. (Jó, biztos sok hülye f@$zi belé törölné, de azok meg nem számítanak, mert őket észre sem veszi egy olyan mint ő, eszébe sem jutna...)

Á, nem is tudom minek írtam ide ennyi mindent. És nem tudom mit hoz a jövő. Ha alakítok is magamon, nagyrészt mindig ilyen fogok maradni, mert ilyen vagyok, és nehéz lesz valaha is összeszednem egy férfit, egy olyat, amilyet szeretnék, és nem egy olyat, mint amilyenek jelenleg engem szeretnének. Mondjuk, mostanra annyira máshogy látom a dolgokat, hogy lehet hogy ez fog magával hozni valami változást bennem, de gyökeresen nem fogok megváltozni, mindig is olyan leszek, hogy ezek a "pic$ä$" dolgok fontosak lesznek nekem.


2017. jan. 2. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami szatíra akarna lenni? Túl sok erőfeszítés tesó, inkább csavard ki a gyíkot és menj aludni:D
2017. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Tudod mi a félelmetes? Ezzel az elképesztő hosszúságú leírással szinte semmit nem mondtál. És mivel bőven akadnak olyanok, akik csapják neked a szelet, gondolom, nem veszed sértésnek, ha leírom, hogy téged messziről kerülnélek.
2017. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

"Nem voltam ilyen, de már nem tudok és nem is akarok visszatérni a régi állapothoz."


Ezen az egy dolgon áll vagy bukik az egész, a te esetedben bukik. Gondosan felépítettél magadnak egy ál-személyiséget az évek során. Annyira gondosan, hogy már magadat is becsaptad azzal, hogy ilyen vagy, pedig nem. Te a csúnyácska, gebe, kiközösített lány vagy egy kis mellel, fenékkel, meg szájjal. Képzeld el azt, hogy ezek csak "rád vannak ragasztva", mert végülis közvetve ezt tetted, elkezdted ezekre helyezni a hangsúlyt, és meglepődtél azon, ami az egyetlen lehetséges következmény lehetett, hogy meg akarnak dugni. Nagy meglepetésedben ebből kezdett gyökerezni az ál-önbizalmad (ami még továbbra sincs!), és a problémát itt is az jelenti, hogy azt várod tőle, mintha igazi lenne. Elégedettséget, megnyugvást, boldogságot. Ezzel nem fogod elérni, abban biztos lehetsz.

A srác barátnőjében tudod, mi lehet az a "plusz"? Látatlanban én is csak tippelni tudok, de szerintem az, hogy ő önmagával szerezte meg a srácot, nem becsomagolta a sz**t és azt adta el neki, hogy egye meg, jó étvágyat. Nyilván irigyled őket, de amíg ilyen leszel, legfeljebb néhány hónapra fog ez neked kijárni, aztán jön a pofáraesés, amikor a párkapcsolatod eljut arra a szintre, hogy teljesen önmagadat add (ami jelenleg nincs). Te csak figyelmet akartál, meg rajongást, megkaptad, örülj neki. Viszont ha te nem változol, a rád való kereslet sem fog.


"Ha nem teszek ki ilyen képeket, a barátnőim furcsállnák hogy miért "szürkültem be", és nem érezném magam eléggé kívánatosnak, újra kis nyomingernek érezném magam."


Ezzel pedig nálam ástad volna el magad. Értelmesnek tűnsz, de ez a hozzáállás katasztrófa. Nőj már fel, Kislány.

2017. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szeritnem ha ezt mar igy felvallaltad es megertetted magadban ,akkor meg is tudsz majd valtozni,csak ido es kitartas kerdese.

Persze ha a pcsasag alatt azt is erted,hogy 20on eves lanykent mar felprobalt jo par pali,akkor nehezebb lesz normalis pasit talalnod magadnak aki nem tette ugyan ezt.

2017. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Először az ugrott be mint az elsőnek, néha én is éreztem azt és olyan volt, mintha egy gyűlölködő férfi fejezné ki véleményét nőnek álcázva magát, de ha nem így van, akkor..


Első hibád ott követted el, hogy azoknak akartél megfelelni akik nem megfelelőek, ezt jól megírtam, szóval nem a te stílusod, de te mégis erőltetted ezt a stílust, mert azt hitted ez a menő és ettől leszel valaki.

Szerintem még simán véltozhatsz, szedd le nyugodtan a képeidet, ha meg rákérdeznek mi bajod, mond azt hogy ráuntál a képre és ha "Kedved lesz" (reméljük nem lesz), akkor teszel fel majd újjabb olyan képeket.

A férfiaknak a könnyebb vérű nők tényleg egy menetre kellenek, mivel mellettük nem érzik férfinak magukat, nincs is jobb annál minthogy hosszas udvarlással elnyered a lány szívét és összejöttök, ez valósínűleg nem egy buliban lesz egy csapat részeg társaságában.


Gondolom, akik neked tetszenek azok teljesen más világban élnek így nem várhatod el tőlük, hogy tetszél nekik, ez olyan nálam, mint a sok kifestett lány az utcán, nem nézem meg őket, a természetes szépségben hiszek, a poén az, hogy a nagy érszk nagyon jól nézne ki smin nélkül, dehát idióta társaságba mentek és annál is hülyébb stílust vettek fel.

NE másnak, hanem magadnak akarj megfelelni, gondolom már nem vagy gizda meg annyira csúnya sem, szerintem ne sminkeld ki magad annyira, persze mértékkel lehet, de azért ebben is van túlzás.

Amúgy érdekes dolog, hogy a legtöbb férfi egy szempárba szeret bele, van az a mondás, hogy a szem a lélek tükre, ebben szerintem van valami, elég egyetlen egy pillantás a másik szemébe és nagyjából tudhatod mi a helyzet nála, de lehet csak nálam van ez így, hogy sacperkb betudom lőni a jellemét a nézése alapján.

Ehhj igazából elég sza* ügyben vagy, ha változól kitaszíthatnak és lehet senkid sem marad, de lehet akkor talál meg a szerelem, vagy maradsz ilyen és talán így is lesz egy komolyabb kapcsolatod és nőként fog rád valaki tekinteni..

Egyébként azt is szokták mondani egy igazi nő jellenlétében még a legbunkóbb férfi is a legjobb oldalát mutatja annyira elszégyelné magát, ha megsértené a nőt, gondolom így érik el azok a lányok, akikről beszélsz, hogy ilyen srácoknak tetszenek, a nőies jellemük miatt.

18f

2017. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baj volt a kommentemmel(2.voltam) egy csunya karomkodas se volt benne se semmi,csak azt firtattam,hogyan akarsz normalis pasit ha te nem vagy normalis csaj?
2017. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam férfiban, holnap ha el nem felejtem megírom mi lehet a megoldás.
2017. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy (vagyis inkább 3) kérdésem lenne: hány sráccal voltál együtt azóta hogy elkezdted nyomni ezt a partirib**c stílust? Hanyadik után jöttél rá hogy ez nem egészen oda vezet ahova szeretnéd? És mit gondolsz, ha találsz is egy normális srácot akit érdekelnél, őt nem fogja ez baromira zavarni?

Egyébként nekem is gyanús hogy fiú vagy. Egy lánytól sem olvastam még ilyen gondolatokat eddig soha.

2017. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Pedig pont te egy vagy a tipikusan közönséges olcsó nő.
2017. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon jól leírtad ezt a helyzetet, olyan jól, hogy sok hozzád hasonló lánnyal kötelezően elolvastatnám példaként. Lássák hova vezet az igyekezetük. Megvan a magadhoz való eszed, jól kiismered az embereket, értékrended is kezd rendben lenni. Öltözködéstől és kirívó fényképektől függetlenül ezekkel a tulajdonságaiddal meg tudsz nyerni komolyabb szándékú férfit is. Mindenki különleges, te is, és nem csak magadtól, hanem főleg attól amit teszel. Nem kell egyből feladnod mindent, ami komfort érzetet biztosít, azzal megint önmagadat hazudtolva változtatnál, mások vélt elismeréséért. Közhely, de találj meg egy egyensúlyt, ami te vagy, amit tudsz vállalni. Nem a megfelelés miatt, nem azért hogy kit sértesz meg és kit nyersz az adott döntéseddel, hanem aszerint, hogy mit látsz jónak. Ha nem neten ismerkedsz úgyse a profilképed fog számítani. Élőben pedig ki ne akarna egy szép, igényes, magabiztos, intelligens nőt? A képeidről majd esetleg megkérdezed a partnered, ha már együtt vagytok, hogy mit szól hozzá.
2017. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!