Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszacskán mesélek magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszacskán mesélek magamról, változásokról és meglátásaimról. Mit tudtok hozzáfűzni? N

Figyelt kérdés

Először is vegyük elő a múltamat. Csúnyácska, gebe, kiközösített lány voltam. Változtatni akartam ezen. Elmentem az etalon, dívó vonallal. Onnan és úgy öltöztem mint a menő csajok, odafigyeltem a hajamra, és minden nap sminkeltem. Aztán gimibe mentem, és ott már beilleszkedve, népszerű emberként üdvözölhettem magam.

Most már egyetemre járok. És visszaüt az, ami változást akkor erőszakoltam magamon. Azok a férfiak, akik nálam próbálkoznak, EGYÁLTALÁN nem jönnek be. Bár van köztük aki nem olyan rossz külsőre, de a legtöbbjük bűn ronda, csak mivel menőként adja el magát, iszonyat jó pasinak érezheti magát. (Nők közt is van ilyen... Siralmas a genetikája, de cicababként tálalja magát, ezért aztán ge*i jó nőnek érzi magát.) És ezek csak a külsőségek. Belsőre sokuk megdöbbentően férfiatlan, meg egyáltalán, mind olyan típus, ami nekem nem az esetem, én mást keresek egy férfiben.

Sok olyan férfit látok, akikkel viszont el tudnék képzelni randit, később kapcsolatot esetleg, de ők meg nem figyelnek fel rám. Mostanra már kielemeztem és megfigyeltem, az ilyen férfiak barátnői hogy milyenek.

Hát nem olyan kommerszek mint én. Nekem vannak a hírhedt csücsörítős, fenékkitolós képeim is a közösségi médiában, meg az olyanok, amiken a mellem nagyobb hangsúlyt kap, mint az arcom. Az ő barátnő-alapanyaguknak természetesen nincsenek ilyen képei.

Egyre inkább kialakult bennem egy erős kritika. Az olyan lányok mint én, iszonyat drágának hiszik magukat, igazgyöngynek a műanyaggolyók közt. Pedig ők az olcsók, a legolcsóbbak minden nő közül, és bár nem veszik észre, DE ÚGY IS BÁNNAK VELÜK. Ők azt hiszik, a férfiak álmai, és részben talán így is van, de amit látok, az az, hogy ők a legolcsóbb l*tyók, míg a "szürke" lányok az értékesek, akikkel úgy is bánnak.

óriási a különbség a két típus közt. Rájuk odafigyelnek, ők számítanak, nekik jelentőségük van a férfi életében, őket nem megdöntik meg megdugják, hanem összejönnek velük (és aztán szexelnek nyilván). A kommerszként emlegetettek pedig, akikhez tartozom, gyakran 0 az önbecsülésük, fogalmuk sincs róla hogy mennyire $z@rba sincsenek nézve. Szinte félelmetes, hogy mekkora hazugságban élnek, hercegnőkek érzik magukat, mialatt utolsó parasztlányként vannak kezelve.

A szürkét ne vegyétek komolyan, nem igaziból szürkék ők, sőt, nagyon is színesek, ezerszer színesebbek, mint az egykaptafás rißik. Mert műveltek, van, vannak hobbijaik, és nem az a legfontosabb hogy női bájaik mindig a kirakatban legyenek.

Igaz, sok férfi sosem figyelne fel rájuk (mert sok férfinek csak mi tetszünk, a mi típusunk, nem véletlenül ez az irányadó vonal a "menőséghez"). De ez elértéktelenedik ha belegondolok, hogy miféle figyelmet kapunk. Ránk nem úgy figyelnek fel, mint azokra a nőkre. Észrevesznek minket, de valójában nem is minket vesznek észre, csak a mellünket, fenekünket, szánkat. Elismeréseket kapunk, de azok nem is nekünk szólnak, hanem az említett dolgoknak. Egyébként is, köztük is vannak szépséges lányok.

És annak ellenére hogy ezt egyre inkább így látom, nem vagyok hajlandó kilépni a sorból. Nem voltam ilyen, de már nem tudok és nem is akarok visszatérni a régi állapothoz. Ha nem teszek ki ilyen képeket, a barátnőim furcsállnák hogy miért "szürkültem be", és nem érezném magam eléggé kívánatosnak, újra kis nyomingernek érezném magam.

Na mindegy... Igazából az is a lényeg hogy nem olyan távoli múltban volt egy srác, aki szintén bejött nekem, sőt, ő különösen kitüntető figyelmemet kapta. Őrá nagyon is lehetett férfiként nézni. Rendben voltak a tulajdonságai, erkölcse, elvei, külseje, szorgalma, letett valamit az asztalra, tudta a kötelezettségeit, stb. Meg nem volt nőcsábász, látszott hogy tudja mi az elköteleződés, tudja mi a makulátlan hűség. Öltözködése is normális volt, számomra taszítóak a számomra femininnek tűnő srácok, akik annyit cicomázzák a hajukat, szakállukat, ruházatukat. Na mindegy, szóval ez a férfi sokáig vágyam tárgya volt, egyedülálló volt. De persze ő sosem próbálkozott nálam, hogy is tette volna. Max 1-2 menetre tudtam volna megszerezni, úgy viszont nem kell. Mára már van neki barátnője... Én meg, mint valami bulvársajtós, folyton figyelgetem őket a közösségi médiában. :D Nem betegesen, csak megszokásból, mert olyasvalamit képviselnek, amit szeretnék, de nincs meg. (Nem ők az egyetlen ilyen pár, akiket emiatt csekkolgatok.) A barátnője bő 5 évvel fiatalabb nála, okosnak tűnik, egyetemista amúgy, nagyon bohókás alkat mondjuk, kicsit más mint a többi lány akikkel ez a férfitípus járni szokott. Külsőre természetes, szép. Kifejezetten nagyon szép szerintem, persze biztos sokan nem így vélnék. De ebben a lányban is van valami plusz, amit nem tudok megfogalmazni, de nagyon lehet érezni. Valami, ami értékessé teszi. Valami, ami miatt tuti soha senki nem fogja kihasználni, mert ha valaki akar tőle valamit, akkor akarni fogja szőröstül-bőröstül, jó sokáig, és nem csak hogy belé törölje a bájdorongját. (Jó, biztos sok hülye f@$zi belé törölné, de azok meg nem számítanak, mert őket észre sem veszi egy olyan mint ő, eszébe sem jutna...)

Á, nem is tudom minek írtam ide ennyi mindent. És nem tudom mit hoz a jövő. Ha alakítok is magamon, nagyrészt mindig ilyen fogok maradni, mert ilyen vagyok, és nehéz lesz valaha is összeszednem egy férfit, egy olyat, amilyet szeretnék, és nem egy olyat, mint amilyenek jelenleg engem szeretnének. Mondjuk, mostanra annyira máshogy látom a dolgokat, hogy lehet hogy ez fog magával hozni valami változást bennem, de gyökeresen nem fogok megváltozni, mindig is olyan leszek, hogy ezek a "pic$ä$" dolgok fontosak lesznek nekem.


2017. jan. 2. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a saját károdon megtanulod,hogy cseszheted a kinézetedet,ha ilyen belső társul hozzá.Az oké,hogy csinosan öltözködsz,meg a többire is odafigyelsz,de ha ilyen pucsítós és egyéb képeket raksz ki magadról,ne csodálkozz,ha nem kellesz normális pasasnak.
2017. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezekkel a képekkel csak azt üzened a külvilágnak, hogy egy r ibi vagy.
2017. jan. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Osszegezve: amig nevetsegesen szanalmas csucsoritos p**csa vagy (nem tudom, hogy onmagad nevetsegesse tetele miert hiteti el veled, hogy kivanatos vagy - max. pattanasos 13 eves fiucskak verik rad), addig ne akarj ferfit, mert a ferfi maximum megnezi a kipakolt testreszeidet, aztan elkonyveli, hogy "jaj, de jo, hogy az en baratnom, nem ilyen agyatlan k***va". Amig ezen nem valtoztatsz, senki nem fog komolyan venni. Elsokent azt kellene tudatositanod magadban, hogy amit te kivanatosnak hiszel, az szanalmas.
2017. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jó sok időd lehet tesó, ha éjjel van energiád az ilyen kamu kérdések gyártására.
2017. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az igényes és szép kinézetnek miért a feltétele az, hogy mindened a kirakatba rakd, és buta képet vágj a selfiken?

Engem - magam miatt - érdekel a divat. Nem mások miatt alakítom a stílusom, de igen, volt már vörösre festve a hajam(már visszatértem a természeteshez azóta), szeretek és tudok is sminkelni, illetve műkörmeim vannak, amiket karácsony óta magamnak építek. Ja, és divatos, márkás ruhákat veszek magamnak általában - kivéve ha épp a turiban szeretek bele egy stílusomnak megfelelőbe. XD Ennek ellenére nem vagyok partyrib*}c, nem rakom ki magam(a divatot is diszkréten képviselem), és nincsenek felszínes barátnőim... Konklúzió: nem kell teljesen megváltoznod, sőt, szerintem inkább a viselkedéseddel van a baj, mint a kinézeteddel. Kisminkelve, divatos ruhákban is mosolyoghatsz bájosan ahelyett, hogy flegma képet vágnál, mint valami egoista r*bi.

Mondjuk van aki már a műkörmökért is képes megszólni valakit, pedig az enyémek egyáltalán nem kirívóak, de én szerencsés helyzetben vagyok: már több, mint egy éves kapcsolatom van, és a barátom elfogadja, hogy a tipikus csajos dolgok is érdekelnek.


Egyébként ahhoz képest, hogy a legbutább HP-nek néznének az emberek, nagyon választékosan fogalmazol, és értelmesen, intelligensen átlátod a helyzetet. (Szerintem) ha nem félnél önmagad adni, és a mostani stílusodból csak azt tartanád meg, ami tetszik is neked, akkor biztosan találnál olyan párt, amilyet szeretnél. A barátnőidre meg ne adj. Hagy ne meséljem el, én mennyire kiosztanám azt, aki beleszól, hogy milyen mennyiségben, milyen képeket posztolok a Facebook oldalamon. Na meg nincs jobb dolguk, tényleg, csak azt figyelni, hogy te mikor mit raksz ki?


Szerintem már te is rájöttél, hogy csak az általános iskolában meg max. a középiskolában közösítik ki a 'szürkéket' is, egyetemen pont nem érdekli őket.:)


21/L

2017. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Teljesen reális írás, férfiként mondom,h megérte elolvasnom. Abszolút alátámasztja a saját tapasztalataimat.

Én mindig is olyan lányoknak kellettem, mint amilyennek te is tartod magad, az ilyen ribi kinézetű, 500 kép,500 like,smink,kint van a melle stb, de engem taszítanak az ilyen csajok.

És tényleg az ilyen "szürke" lányokba vagyok mindig belezúgva. Eddig az összes lányra igaz, akikért odavoltam, hogy visszafogott, teljesen hétköznapi ruhája van,nem nagyon sminkel,alig van fent képe a közösségi médiában(sőt olyan is van, akinek egyáltalán nincs is facebookja) stb.

Ez amúgy nem tudatosan alakult így, csak ha visszanézek az eddigi történésekre, akkor mindig is az ilyen lányok vonzottak.

2017. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!