Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire negatívum az, ha valaki nem szeret sportolni és nem is sportol?

Figyelt kérdés
Unalmas, monotonnak tartom az összes sportágat és nem látom sok értelmét is. Már az edzőtermek kinézetétől is migrén jön rám. Mindig kényszernek éreztem nagyon ritkán csináltam örömmel. Úgy látom, hogy kicsiny országunkban sokan sport mániásak, selfiezgetnek, fotózzák az egészségesnek mondott kajákat majd instagramra teszik, olyan mű és természetellenes az egész, hogy úgy látom csak felakarnak vágni azzal, hogy ők mennyire szeretnek sportolni.
2017. jan. 3. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

mert van aki szeret sportolni..

És van aki meg azért csinálja mert jól akar kinézni, fontos neki. Mindenki más. te nem szeretsz, oszt ennyi.

2017. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sport nélkül is lehet jól kinézni csak nem kell halálra zabálni magunkat. :D
2017. jan. 3. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Sport nélkül löttyedt tested lesz 30 éves korodra, hiába vagy vékony, feszes, tömör idomaid csak sporttal lehetnek. És van, aki tényleg szeret sportolni. Lesz, akinél negatívum lesz, hogy nem sportolsz. Az fontos, hogy a párodtól se várj el olyat, amit te sem teljesítesz, szóval a terhesség utáni tornákat és sportot pl felejtsd el.
2017. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Én most egyetem miatt nem sokat mozgok de eddig akkor éreztem magamat legjobban a bőrömben amikor heti 4 nap sportoltam. Már nagyon várom hogy újra tudjam azt csinálni. Nem hiszem hogy ne lenne olyan sport ami ne tetszene. Nem kell annak teremben művelendőnek lennie sem. Inkább csak szimplán lusta/irigy vagy a leírtak alapján.
2017. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
19%
A lányok szerintem többnyire az izmos, sportos férfiakat szeretik. Én régen jártam kondizni, de abba hagytam, mert nagyon rosszindulatúak, bunkók voltak velem többen is és a környéken nincs sok konditerem. Salgótarjánról beszélek most. Na szóval én jártam egy konditerembe, de a kigyúrt testű, nálam erősebb srácok állandóan bántottak, csúfoltak, kinevettek és veréssel fenyítettek pl. az egyikük párszor egy bottal akart rám ütni, meg ilyenek, szóval elment tőle a kedvem és már nem járok. Salgótarjánban meg nincs olyan sok edzőterem, mint mondjuk Budapesten. Szóval ez van. Amúgy vékony srác vagyok, 60 kiló körül van a súlyom, s valami miatt nem tudok elhízni. Jó étvágyam van, eszek olyan egészségtelen dolgokat, amiktől mások egyből híznak 10 kilót, én rám meg 1 kiló is alig jön sok evés után. Szóval nem kell vigyázni az alakomra, sport nélkül se leszek elhízva. Amúgy pl. a focit, meg a legtöbb sportot soha nem szerettem. Ki koromban szerettem a boxot, mindig néztem az RTL KLUB-on Kótai Mihályt "Tornádó" és Nagy "Csonttörő" Jánost, mert ők voltak a kedvenceim.
2017. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
3as: en olyat varok el a paromtol amit en nem teljesitek akkor szemet vagyok ?
2017. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
nem feltétlenül az lenne a negatív hogy nem sportolsz (bár valószínűleg egy idő után az is) hanem hogy ennyire elutasítóan állsz hozzá, mintha valami hülyeség lenne. :D
2017. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

"bottal akart rám ütni"


vascsővel kell visszaütni,attól az összes foga kirepül

2017. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
6-os, a dráma kedvéért kell megkérdezni külön, hogy mi az?
2017. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Annyira nem lényeges. A jelenlegi párom elég lusta, egyedül focizni szeret; hívtam volna edzőterembe, futni, túrázni ide-oda (egyedül nem szeretek járni), nem akar jönni, mert nem szereti egyáltalán az ilyesmit, nem élvezi, és nem is akar cserben hagyni, hogy rábólint, aztán meg kihúzza magát a dolog alól. Van az az ember, aki nehezen veszi rá magát, de a sport végén azért jólesik neki, hogy mozgott, na ő nem ilyen :D előtte, közben meg utána is ugyanúgy utálja. Annyira nem veszem zokon, megyek mással edzeni, nagylány vagyok már :D
2017. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!