Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen az igazi nő?

Figyelt kérdés

Nem külsőre gondolok mert az ízlés kérdése

Hanem arra hogy milyen tulajdonságai vannak, hogy viselkedik a párkapcsolatban, hogy kezeli a konfliktust?

Nektek milyen egy igazi nő, az álom nő?


2017. jan. 3. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Felnőttként. Nem hisztizik, nem játszmázik, nem gyerekeskedik, hanem képes higgadtan és kultúráltan megbeszélni a felmerülő problémákat (amik szükségszerűen adódnak). Nem féltékenykedik, hanem megbízik bennem, ahogy én is megbízom benne.

A többi részben attól is függ, hogy mennyire régimódi vagy emancipált gondolkodású - nekem egyikkel sincs bajom, amíg következetes és nem az van, hogy egyikből ezt, a másikból azt, ami éppen tetszik és ami kényelmesebb. Lényeg, hogy egyenlő felek legyünk és a kapcsolat a kölcsönös tiszteleten alapuljon.

2017. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocsánat, valami lemaradt: nem viselkedik hercegnőként és nem gondolja azt, hogy neki az vagy az alanyi jogon "jár". Mindkettőnknek csak az jár, amiért megdolgozunk.
2017. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Kedves, gondoskodó, családcentrikus (nem kell feltétlenül jóban lennie a családjával, hozzáállásra gondolok), tud ész érvekkel vitatkozni ha nézeteltérés van, szeretetteljes, érzelmi biztonságot nyújt, kiegyensúlyozott, nem hisztis, nem erőszakos, őszinte, lelkes, elítéli mind a feminizmust mind a hímsovinizmust, döntésképes, nem azt válaszolja ha a problémájáról kérdezem, hogy "semmi", hűséges.


Ami nem tesz igazi nővé, de azt hiszik:


Tapasztalat az ágyban, nyávogva beszélés, sminkelés, baromi hangos röhögcsélés, Facebook like-ok, műszempilla, nagy ismeretség, ékszerek, könnyen kaphatóság, több fiút hitegetés stb.

2017. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Elfogadja a világnézetemet és a céljaimat, és nem próbál megváltoztatni. Röviden ennyi, ebből következik még sok minden, amiről oldalakat lehetne írni.
2017. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 llorTllorT ***** válasza:
0%
főz mos takarít szexel és pofátbefog.😜
2017. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Pozitív gondolkodású, kompromisszumra törekvő, ragaszkodó, hűséges, megbízható, figyelmes, kedves.
2017. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
A problémákat kimeri mondani, határozott, de tud érzékeny is lenni. A feladatok számára nem nyűg, hanem kihívás, amit nagy odafigyeléssel, de nem görcsösen old meg.
2017. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
#4-es vagyok. A lepontozó miért nem találta hasznosnak a válaszomat?
2017. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom de én biztos nem pontoztam

Köszi a válaszokat. Amugy szinte mindannyian majdnem ugyanazt irtatok le (kivéve akinek a nő házi csicskanak kell nem tudom hanyadik válaszoló)

Johet még

2017. jan. 3. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a jegyzőkönyv kedvéért: #8, akit lepontoztak, nem azonos #4-gyel, aki én vagyok. Nincs harag, csak a tényszerűség kedvéért jegyeztem meg.
2017. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!