Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes összejönni egy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni egy szűz lánnyal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Sziasztok!van egy lány akit kezdek megkedvelni, nagyon aranyos, kedves és másabb mint a mai tini lányok. ..jómagam nem vagyok szűz de nem is várom el ezt senkitől, de ha kapcsolatot kezdenék ezzel a lánnyal, akkor nem szeretném mégse ha a kíváncsiság miatt megcsalna,tehát muszáj elvárnom tőle hogy csak velem csinálja... nem 1-2 hónapos kapcsolatra vágyom,ezért veszem fontolóra a dolgot, illetve ha semmi kilátás nincs arra hogy tényleg ne csaljon meg akkor nem kezdenék bele mert ha megcsal szakitok vele,ami szintén azt jelenti hogy vége is lenne előbb utóbb :) Szóval milyen esélyek vannak? Volt pár kapcsolatom, tudok bánni (szerintem) a nőkkel tehát ezt az egészet úgy kérdezem hogy,a mellett hogy minden rendben van,elvárhatom hogy az elsovel maradjon legyőzve a kíváncsiságát?

2017. jan. 4. 00:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha megcsal, nem azért teszi, mert még nem volt mással. Ez a rizikó mindig benne van, de nem a szüzesség a lényeges, hanem az illető személyisége. Ez alapján dönts, de ne legyél "őrültféltékeny" a kapcsolatodban, mert csak elzavarod magad mellől a partneredet.
2017. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18 évesen pontosan hány darab rövid es hány darab (milyen) hosszú kapcsolaton vagy túl?
2017. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A rövideket nem számoltam,olyan 10 körül,ezek 1-től 3 hónapig terjedtek,a hosszabból egy volt, az valamivel több volt mint 1 év. Nem tudom miért fontos a kérdésemhez de válaszoltam :)
2017. márc. 3. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!