Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk féltékenyek lennétek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk féltékenyek lennétek ez esetben?

Figyelt kérdés

A barátnődnek van egy fiú barátja.


Egy közös képük a profilképe facebookon.


És egy alkalomkor a barátnőd a legjobb barátjával beállítana a lakásotokba, hogy bemutassa neked. Ez így okés lenne szerintetek? Nem éreznétek féltékenységet, eltudnátok fogadni, hogy van a barátnőtöknek egy második fontos személy az életében?


2017. jan. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kényes a kérdés, fiútól függ. Mindkettőtől. Ha évek óta ismeritek egymást, akkor elfogadóbb lehet a barátod, egy fél éve megismert Adoniszt senki nem fog tolerálni.
2017. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az #1 vagyok, nekem is vannak fiú barátaim, de velük a barátom is jóban van, és van gyerek, feleség, így azért más, mint egy idegen szingli pasi.
2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az is kellemetlen volt, hogy a csaj bemutatott a barátjának. Mivelhogy akkor én voltam a lány fiú barátja( velem csalta a szerencsétlent) máig nem is értem hogyan is gondolhatta 😆

De a vége happy end: azóta is együtt vannak. A viszonyunk kb 2evig tartott.

2017. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagyis a barátnődnek (akivel együtt vagy) van egy fiú barátja ( barát a szó elsődleges értelmében, tehát nincsenek együtt, nem jarnak stb.). Jól értem?

Nem, nem zavarna. Nekem is vannak lány barátaim, elég szoros barátságunk van, sosem csalnám meg velük az egyébként nem létező barátnőmet, akiben pedig megbíznék annyira, hogy nem csalna meg a fiú barátjával.

2017. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DexaN ***** válasza:
Ha a (az amúgy nem létező ) barátnőmnek lenne egy nagyon közeli barátja én csak örülnék neki, ha bemutat neki, szeretném felmérni hogy milyen köztük a légköz, ha megbízható a srác nincs vele baj, a közös kép facebookon már gázabb lenne, én lehet megmondanám neki, hogy zavar, de most pl azért nem kezdenék hisztizni, hogy törölje le vagy szakítsák meg a kapcsolatot vagy hasonlók, marhára zavarna esetleg jobban megszeretném ismerni a srácot. Igazából nekem is jobban meg kellene tanulnom megbízni az emberekben, az a baj, hogy alacsony az önbecsülésem és az könnyen okozhat féltékenységet.
2018. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!