Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányok mit éreznek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok mit éreznek? Igy leszarni a másikat?

Figyelt kérdés

tinder, egyezés. Irok:


"Szia, örülök a találkozásnak :) régóta vagy itt? Komoly szándékkal használod az appot? Látom, sok külföldi képek vannak, esetleg külföldön élsz? Vagy *városomneve*?"


eltelik egy hét, nincs válasz


"Látom nem nagyon sikerült felhívnom magamra a figyelmet... vagy csak ritkán használod?"


eltelik egy hét, nincs válasz


"ez az amit nem tudok megérteni, akkor minek nyomtál rám, ha most meg leszarod? Miért nem lehet akkor behazudni, hogy "bocsi, véletlen volt" vagy csak mutogatod a barátnőidnek, hogy mekkora menő vagyok, hogy ennyi matchem van? Mehet az unmatch? :/"


eltelik egy hét, nincs válasz, közben kiírja magáról "egyéjszakások kíméljenek".


"akkor trollkodjunk :) kiírtad magadról: "egyéjszakások kíméljenek" - márpedig úgy látszik, másra nem vagy alkalmas"


kinyomja.


Szóval az ilyen nőknek milyen lelkiviláguk van? Mert elvétve találtam néhány ilyet, akik érdekes módon tudtak írni, hogy "bocsi, véletlen volt", meg hasonlók.


2017. jan. 4. 22:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Most komolyan az a baj, hogy egy idegen nem ír vissza?

Te komolyan képes vagy hetekig ezzel foglalkozni?

Nőj fel. A Tinder amúgy is hülyeség, élőben kell ismerkedni.

2017. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem válaszolt neked 1 hét múlva se akkor minek írtál neki megint? Tökre olyan mintha rá lennél szorulva arra az egy nőre. Lépj túl rajta és ne kattogj ezen. Sok hal van még a vízben.
2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha nekem egy hétig nem ír, akkor ennyi. Minek teszed tönkre magad ilyen miatt?
2017. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

a halas példával az a gond, hogy egy épkézláb nővel nem találkoztam még onnét. 10-ből 9 ilyen, és 1 képes megmondani, hogy "bocs de mégsem"


CSAK ennyi a gond.

2017. jan. 4. 23:12
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Épkézláb nő nincs fent Tinderen.
2017. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos a való életben sem sokkal több a gerinces és komoly nő, engem olyanokkal ráztak le, hogy műtétjük lesz, vagy először belement a találkozásba az illető, utána meg közölte, hogy jaj, hát neki vőlegénye van. A nők egy része maga sem tudja, mit akar, egyik napról a másikra is simán megváltozhat a véleményük, az egyik nap még jól elbeszélgettek mondjuk chaten, másnap meg már nem is reagál arra, amit írsz neki, és soha többé nem jön válasz. Ha meg már az első üzenetedre sem válaszol, akkor hagyni kell az ilyen hülye pichát, nem ér annyit az egész, hogy felhúzd magad rajta. Nekem zömmel nagyon keserű tapasztalataim vannak a női nemmel, és ehhez még Tindert sem kellett használnom. A maradék kevés normális nőnek meg tiszteletem.
2017. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Még mindig ezen vergődsz? Nem válaszol = nem érdekled = engedd el.
2017. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Így megalázni magadat...folyamatosan koptat te pedig akkora troll voltál hogy beégetve 0 önbecsüléssel lejárattad magad :D
2017. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az amúgy nem tünik föl senkinek, hogy először rámbólintott? Nem azt kell megerösiteni bennem, hogy nem... csak kiváncsi lettem volna, hogy az ilyen nő mit érez!!
2017. jan. 5. 00:07
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Én sem csinálnám azt, mint a kérdező, de itt most nem ez a kérdés, és nem is válasz rá, hogy 'ne csináld'. A kérdés az, hogy ezek a nőstény egyedek miért használnak egy társkereső alkalmazást, ha valójában nem akarják használni? Vagy a mi hibánk, hogy értelmet keresünk a tetteikben? Ha igen, akkor ez azt jelenti, hogy ezek a nőstény egyedek szellemileg alacsonyabb rendűek, és nem szabad tőlük olyan bonyolult dolgot elvárni, hogy a cselekedeteiknek legalább alapszintű oka, értelme legyen. Cáfoljatok meg!
2017. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!