Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nem éreznek bűntudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem éreznek bűntudatot, ha valami rosszat csinálnak?

Figyelt kérdés

Meg csal, mással találkozik, vagy bármi olyan dolog amiről nem volt szó, vagy elhallgatott dolog, egy kapcsolatban, nem éreznek semmiféle bűntudatot, olyan dologban amit elkövettek?

Vagy még ők jönnek azzal, hogy ők ilyenek és őket így kell elfogadni, szeretni, ha nem tetszik ez akkor a férfi álljon tovább?

Nőknek valójában ennyit jelent egy párkapcsolat? Bennem férfiként van annyi gerincség, becsület hogy ha valamit csinálok azt elmondjam őszintén a másik félnek, mivel ez is hozzá tartozik a kapcsolathoz, őszinteség..


2016. dec. 31. 08:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy rossz nőt találtál magadnak, nem kell általánosítani

És a megcsalt egybe írják

2016. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Hát elég sok rossz nőt találtam, érdekes módon, akikkel eddig voltam valamilyen kontaktusban is, érdekes módon mindbe észre vettem ezt a tulajdonságot, ezt a működési elvet, arra hivatkozva hogy, ilyen vagyok, fogadj el ilyennek, ha nem tetszik akkor hagyjuk az egészet..

Itt inkább csak azzal van baj hogy még a férfi kérjen elnézést..

2016. dec. 31. 09:01
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt a kérdést a férfiakkal kapcsolatban is feltehetnénk. A házasságok nagyobb százaléka megy azért tönkre mert a férfi csalja a párját mint fordítva. Ők nem éreznek bűntudatot?

Talán igen, talán nem. Ha olyan társat találtál akik megcsalt és ezt nem bánja, akkor dobd, mert ő egy selejtes egyén. De azért ne vetítsünk ki semmit nemekre, mert az emberi tulajdonságok nemtől függetlenek.

2016. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
23%

Nem, mivel a nőknek nincs lelkük. Ezt már a középkorban megállapították.


"És a megcsalt egybe írják"

És az egybe írják-ot pedig egybeírják. :D

2016. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
19%
dehogy éreznek semmit,a nő az egy ilyen állat fajta,kegyetlen és pénzéhes 😂😄😅
2016. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
A pszichopaták azok, akik nem éreznek bűntudatot, nem a nők. Amúgy ilyesmi csak akkor fordul elő, ha nem szerelmes. Ha nem bánja, hogy elhagyod, akkor valóban nem fog azzal foglalkozni, hogy a kapcsolaton belül mi történik. Ha ez rendszeres, akkor valóban érdemes magadba nézni, hogy egyrészt miért választasz ennyire hozzád-nem-illő nőket, másrészt mi az, amivel érzelmileg magadhoz tudod őket kötni.
2016. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Buzzuljatok meg és kezdjetek el pasizni! Aztán nem kell többet sírni, hogy milyenek a nők!
2016. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
6 Azt én nem tudom megváltoztatni, ahogyan kapcsolatban, vagy ismerkedésnél előadják magukat, a hiteles normális oldalukat mutatva.. még is hogy lehet ezen átlátni? Nincs ráírva.
2016. dec. 31. 09:39
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
A nők számára a bűntudat, becsület, őszinteség ismeretlen fogalmak.
2016. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
igenigen,legyetek buzulmánok és akkor legalább a szerencsétlen nyöstény ördögöket békén hagyjátok. pwháháháhá.
2016. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!