Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért éreznek mélységes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért éreznek mélységes megvetést a csúnyább férfiak iránt, miért tiporják őket még mélyebbre?

Figyelt kérdés

Nem fogom beérni egy olyan lúzerrel, aki arra se képes, hogy ő jöjjön oda hozzám.

Nekem olyan pasi kell, aki határozott, domináns, tudja mit akar, tehát: ha tetszik neki egy lány, oda mer lépni és meg meri szólítani.

El nem tudom képzelni, mit kezdhetnék anyuci pici fiával, aki csak duzzog a sarokban, hogy nem megy oda hozzá senki, pedig micsoda főnyeremény.

Na az ilyen lúzer gyökerektől mentsen meg az ég!

Kicsi szívem, azért mert anyukádnak te vagy a legszebb, a legokosabb, és minden lány boldog lehetne ilyen fiúval, még nem biztos, hogy a nők is pont ugyanezt fogják gondolni rólad. Sőt!


A "szűk kisebbség" pontosan hogy a többség, aki MER kezdeményezni, a kisebbséget te képviseled, és a hozzád hasonlók, és csak szólok: ti vagytok a maradék.

Ez a viselkedés többnyire úgy alakul ki, hogy kezdeményeztek, de elutasítanak a nők (magyarán nem kelletek senkinek), aztán besértődtök, hogy amelyik akar valamit, az majd odamegy, ti meg kivárjátok.


Szóval az a nagy büdös helyzet, hogy szüzen fogsz meghalni."


"Tudod, nem a net előtt ülve élem az életem, és a való életben azt látom, hogy ha egy srácnak van önbizalma, jól néz ki, értelmes, humoros, akkor nem okoz neki gondot, hogy odamenjen egy csajhoz, hogy "szia, nem tudod mikor jön a hetes busz?" Vagy bármi más fal szöveggel, amivel el lehet kezdeni egy ismerkedést.

A másik, aki nem mer odamenni, félénk, és általában okkal. Vagy külsőre, vagy belsőre van vele difi, amiért eddig sok visszautasítást kapott. "



Szóval ő eleve lúzer gyökérként tekint azokra az emberekre, akik a külsejük miatt többször visszautasítást kaptak, a sok bántástól és csalódástól félénkek lettek és már nem mernek kezdeményezni. És még örül is neki.


2016. jún. 1. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ezt most jól megbeszélted magaddal. :D
2016. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező,mi akar ez lenni?? :D
2016. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy hozzászólás másolata innen a gyk-ról amit egy kérdés alatt láttam. Lemaradt az idézőjel a legelejéről :D
2016. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!