Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért 3 év után jött rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 3 év után jött rám a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

2013-ban szakitottam a legutóbbi barátnőmmel (akkor voltam 24 éves), utána eltelt 2,5 év mire találtam újra valakit, aki járni akar velem és nem egy kaparék nő (ugyanis kaparék nőkből nem lenne hiány)


Persze közben kalandok is voltak, de csak arra alkalmas nőkkel :( Eü szex magyarul.


Most egyszercsak érzelmi dugóhúzóba kerültem, és nagyon bánom, hogy ezt az elözö lányt eldobtam magamtól. Ugyanis semmi esélyem újra olyan lányra.


Mult héten pl kimentem Pestről egyik környéki városba, ahol laknak és ott ólálkodtam a házuk körül :( Videókat is csináltam, távolról néztem a kis szobája ablakát :(


Elszorul a szívem, mikor megnézem a videót és látom azt a kaput ahol jártam fel mindig hozzá...


Sosem lesz még egyszer olyan jó életem :(


Mert egyszerüen nincs időm arra, hogy eleget dolgozzak ismét egy ilyen állapotért. Ugyanis nem lesz semmivel könnyebb a csajozás. Mindig ugyanolyan nehéz marad.


2017. jan. 5. 12:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és most épp van barátnőm már egy éve.
2017. jan. 5. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Dobd az aktualis baratnot, ha nem akarsz neki rosszat. Utana belemerulhetsz az onsajnalatba.

Vagy, figyelj a baratnore es lasd benne a jot! Orulj neki, becsuld meg!

2017. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előzővel meddig voltál együtt?
2017. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fel ev es utana 3 honap seveled allapot
2017. jan. 5. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem volt fontos akkor minek sírsz utána
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok?
2017. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tokmindegy hàny évesek, a kedves kérdezo értelmi szintje egy gyereké. Volt neki 3 évvel ezelott egy jo kapcsolata, ami félévet tartott. Van most, 3 évvel késobb egy màsik, màr egyéves kapcsolata és most utoléri a gorcs a se veled-se nélkuled kapcsolata utàn. Tégy egy jot a mostani baràtnoddel és hagyd el.
2017. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!