Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni gyks férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni gyks férfiaknak volt gyerekszobájuk?

Figyelt kérdés

Csak egy példa a sok közül, amiket kaptam levélben (én csillagoztam ki):


Az üzenet: Te meg mi a f. sznak írod ki hogy 22 éves vagy, meg a nemed se kérdezte senki te hülye ku. va. Te is többnek akarsz látszani mint ami vagy. És még te oltogatod a másikat hülye ostoba ku va.


Szerintetek ezeket sajnálni kell, vagy röhögni rajtuk? Én eddig próbáltam sajnálni őket, meg segíteni tanáccsal, de mára rájöttem, hogy nem érdemes


2017. jan. 5. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt olyan is aki közölte hogy azért nem szeretem az anált mert nem vagyok elég magas szellemi szinten :D nem láttam az összefüggést.Szerintem vicces velük vitázni.
2017. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is vicces, csak ha belegondolsz, nagyon szomorú lehet így élni
2017. jan. 5. 17:14
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ... mit értesz gyerekszoba alatt?
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell komolyan venni őket, ne írj vissza!

A provokáció akkor hatásos, ha reagálsz.

2017. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyne írnék vissza, szórakoztató
2017. jan. 5. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Az hagyján, hogy volt, de a többség még mindig onnan írogatja a nőgyűlölő leveleket. Érdekes, eddig egy nőtől sem kaptam mocskolódást privátban, pedig elég vitriolos a stílusom, de a letiltott pasik száma egyre csak növekszik.
2017. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan jóakaratú voltam eddig, de ezekkel fölösleges. Eddig vicces volt, de most már nálam is tiltogatás lesz szerintem
2017. jan. 5. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Inkább érdekes.

Kedvenceim közé tartoznak:

- a nők miatt van munkanélküliség, ha nem dolgoznának, akkor olyan munkaerőhiány alakulna ki, hogy simán megélne egy 5 tagú család a férj fizetéséből. Tiltsuk el a nőket a tanulástól és munkától.

- férfiak csak fizikai munkát végeznek (semmi mást), irodákban csak a nők dolgoznak, micsoda igazságtalanság.

- megcsaltak/megütöttek/megbántottak/elvették a plüssmacidat? A nők hibája, elvégre ők választották a férfit, bezzeg ők sose tennének ilyet.

- a nőknek ronda férfit kell választani, de a férfiaknak meg JÁR a bombázó nő. Hogy miért? Mert a férfiak vizuális típusúak, a nők meg érzelmileg választanak.

- 30 éves kor környékén le kell cserélni hasonló korú barátnőt, mert elkezdett plöttyedni és ő ennél jobbat érdemel. Ennyit a szerelemről.

- minden nő büfészakot végez, de a férfitól elvárja a trilliárdos fizetést (néztetek már nemek arányát egyetemeken?)

- minden nő nedves álma a gazdag alfahím, ha őt nem kapja meg, akkor cölibátusba vonulnak és várnak, hogy széttehessék a lábukat annak a hímnek. Aha, Magyarországon a 16-35 éves közti nőknek csak a 0,5%-a van párkapcsolatban.

Stb, stb, stb.

2017. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, ennyi idiótát. Szégyellem magam a hülye férfitársaim helyett is. Pedig én nem vagyok ilyen. Mondjuk volt is gyerekszobám:)
2017. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt gyerekszobám. A macska volt a csengő. Az italautomata megh a tehén.
2017. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!