Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nálatok mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok mennyire fontos a hazafias magyarságtudatos értékrend párkeresésnél?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 19:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem fontos,sőt,a Kárpátia rajongás nálam válóok.Egy egészséges hazaszeretet hagyján,de az ilyen jobbikos skinhead már kuka.
2017. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ahogy a #22 írja.

Viszont külföldön élek, és sokszor megkapom, hogy nahát, nem is gondolnám, hogy magyar vagy, annyit mosolyogsz.

2017. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es vagyok :)

Üdv Münchenből ;)

2017. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon fontos, hogy egy pasi kimutassa az ilyen dolgait, hogy minél messzebbre el tudjam kerülni minél hamarabb.
2017. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
44%

#22


Én benne vagyok annyi módosítással, hogy az "alapuljon" résznél ne csak 3 személy legyen felsorolva. Annyi költő-író-tudós-művész van akik még jogosan kerülhetnének a felsoroltak közé... Karinthy Frigyes, Móricz Zsigmond, Petőfi Sándor és Szent-Györgyi Albert például...


Akikre viszont véletlenül se alapuljon: a rendszerváltás utáni miniszterelnökök és Göncz Árpád azelőttről pedig Kádár, Rákosi, Szálasi, Horthy, Kun Béla és a többi "remek" államférfi.

2017. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

Nekem bizonyos mértékig fontos. Nem szeretem a tùlzottan szélsőségeseket. (de van pár haverom aki ilyen irányultságú, semmi gond velük,tök normálisak)

Viszont nem bírnák elviselni valakit,aki kényszeresen szidja a magyarokat. Én szeretem a hazám, elég hamar összekülönböznék az illetővel. Engem így neveltek, ezt érzem helyesnek. :D

2017. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nem tetszene, ha elvakult lenne, azt gondolná hogy ez a világ legjobb helye.

régen, mondjuk amikor Petőfi élt, Széchenyi és hasonlók, az még tetszett, mert nekik tényleg fontos volt, az életüket adták volna magyarországért.

ma már mindenki utál mindenkit, nincs összetartás, mindenki magára van utalva. szóval szerintem jobb lenne, ha azért ennyire nem lenne rossz a helyzet, de erre nem sok esélyt látok.

a szélsőségeket nem szeretem. én el fogok menni innen. annyi jó hely van a világon, sokkal jobbak, mint magyarország, nem akarok egy helyben lenni egész életemben.

2017. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!