Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értékrend: kinek mi a fontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékrend: kinek mi a fontosabb, melyik van az első helyen (tanulás vs csajozás/pasizás)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyértelmű
2013. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez baromság. én jeles tanulmányi eredménnyel rendelkezem és barátnőm is van.. beosztom az időmet
2013. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. tanulás

2. pasizás


ezért nem volt még barátom.

2013. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
be kell osztani az időd 17f
2013. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

Persze,hogy lehet a kettőt egyszerre..De attól még lehet fontossági sorrend.

Nekem a tanulás előbb van.

2013. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulás. A tudás nem utasít vissza, az arcom, vagy az alkatom miatt, nem hagy el, nem csal meg, és amíg élek velem marad.
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulás, nekem fontosabbak a céljaim, ez van :D
2013. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam az időbeosztás a legfontosabb :)

Egyszerre megoldom az egyetemet jó eredményekkel, pedig kemény szakon vagyok és közben van egy 3 éves kapcsolatom. Meg lehet oldani a kettőt ha akarják :)

ha muszáj lenne választani, akkor a tanulást tenném előre.

2013. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!