Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rögzült be ennyi férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rögzült be ennyi férfiba, hogy a nők pénzre mennek?

Figyelt kérdés

Rengeteg emancipált, jól kereső, keményen dolgozó nőt ismerek.

Sőt, többet, mint otthon maradó anyukát.



2017. jan. 5. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyedül álló anyukaként soha nem kellett eltartania egy férfinek.

Soha nem fügnék senkitől,mert az a legegyszerübb. De fontos hogy a párom is önálló legyen és eltudja tartani magát.

Ragaszkodok hogy énis fízethessek v legalább felesbe.

N25

2017. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindent felezek a barátommal, vagy természetben meghálálom utólag (nem úúgy, hanem pl. kaját készítek neki), de az én válaszom és a 11-esé csupán azt bizonyítja, amit mindenki tud: hogy nem vagyunk egyformák.


Egyesek szemében pedig azt a kitalációt erősíti meg, hogy minden itt kommentelő nő hazug, de róluk most hadd ne mondjak véleményt. :D

2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem gondolom, hogy minden nő a pénzre megy (nyilván vannak, akik igen, de szerintem még mindig ők vannak kevesebben)..nem tudom, hogy a férfiak ezt miből gondolják.. a magam részéről csak azért akarok majd sok pénzt keresni (még egyetemre járok), hogy ha majd egyszer megtalálom az igazit, boldoggá tudjam tenni (ne szenvedjen hiányt semmiben, ne kelljen aggódnia az anyagiak miatt, stb).. sajnálom, lehet hogy régimódinak hangzik, de én abban az értékrendben nőttem fel, hogy a férfi biztosítja az anyagi hátteret és ezáltal egyfajta biztonságot egy családban)..
2017. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
63%

Mert sok férfi nem tud felmutatni se megnyerő külsőt se belsőt és így max a pénzéért szeretnék azok a nők akiket ő választana felszínesen.


Egyetlen ismerősöm van aki ezt a pénzes dolgot hangoztatja. Hát mit ne mondjak nem egy Adonisz, de ráadásul ostobább, mint a csizmám talpa, felszínes és szellemtelen.

2017. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
12# vagyok, csak még egy példa eszembe jutott. A két diplomás nagynéném tartja el a férjét, mióta csak összeházasodtak. Ilyen is van. :) Persze, kívülről a férj játssza a nagy áldozatot, hogy mennyi minden megtesz a családjáért stb. 8 általánosa van.
2017. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Attól is függ mit értünk pénzéhességen, az egyik barátnőm randizott nyáron a kánikulában a Margitsziget-en egy pasival, nagyon szomjas volt s megkérdezte finoman célozva, hogy nem e hívná meg egy ásványvízre, erre begurult a pali,hogy micsoda egy pénzéhes nő, majd elbúcsuzott tölle.
2017. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert valahogy soha nem a polgármester sír, hogy senkinek nem kell a faluban. Csak úgy, véletlenül.....
2019. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!