Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy nős férfiba?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ő is érez irántam valamit de az biztos hogy nagyon kedvel, mert minden nap szokott keresni. 5 hónapja ismerjük egymást de az utóbbi 1 hónapban nagyon belezúgtam.
2017. jan. 1. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

sz..r ügy


miért kell neked egy foglalt pasi? annyi szabad pasi van a földön!


hagyd a fenébe ezt a férfit, nyugi, ha még össze is jönnétek, a te hátad mögött is ugyanezt a gerinctelenséget csinálná, mint most!

2017. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne tarts vele kapcsolatot és várj amíg kiszeretsz belőle. Ismerkedj másokkal hogy elfelejtsd
2017. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Növessz agyat!

Szerinted el fogja hagyni a feleségét miattad?

Játszhatsz szeretőt, de úgy is te húzod a rövidebbet...

2017. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mihamarabb elfelejted. :-)

De tényleg. Voltam szerető, s bár én eléggé független típus vagyok, de bizony volt, hogy magányomban telesírtam este a kispárnámat, mert annyira hiányzott és annyira szerettem volna vele lenni, de nem lehetett, mert ő otthon volt a családdal. Soha nem vártam tőle, hogy hagyja el őket, de titkon mindig reméltem, hogy egyszer majd azt mondja, hogy beadta a válópert és hamarosan hivatalosan is együtt lehetünk. Persze, ez nem jött el soha, nekem meg csak a keserűség és a magány maradt. Felejtsd el, mielőbb a saját érdekedben.

2017. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el, ne tegyél tönkre egy családot. Annyi szabad férfi van a földön
2017. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki elhagy mást a te kedvedért, az téged is el fog hagyni más kedvéért. Kopj le a színről.
2017. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!