Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Szabad' több lányt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Szabad' több lányt randira vinni egymás után? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

Szóval társkereső oldal

Több egyezés is összejött, elkezdtem többel beszélgetni de első tal nem volt még. Igazábol persze neten is van egy érzés, de más mint élőben. Mennyire 'etikus/elfogadott' több lányt is elvinni vacsorázni egymás után (mármint különbözö napokon persze) majd a több első benyomást s kölcsönös vonzalmat mérlegelve választani egyet? Nekik vszeg nem említeném

Amugy nem akarnék izés lenni, meg ha így wapoow megcsap egyiknél h ő, akkor nem, de csak igy lehetne a leginkabb összeillöt megtalálni. Vagy inkább ne csináljam?


2017. jan. 6. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szabad. Hidd el, ezeket a lányokat egyenként több pasi próbálja szédíteni, mint ahánnyal te beszélgetsz. Aki manapság férfiként nem tart több vasat a tűzben, az sajnos nem nagyon fog nőhöz jutni. Szomorú, de ez van.
2017. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, szerinted a csajok egyszerre hany pasival beszélgetnek, 3-4 minimum, azert nem többel mert ma nincs ra idejük.

Bár hülye ötletnek tartom a vacsorát de te tudod..

Állíts fel magadban egy határt, nálam pl a szex ami utan, rákérdezek, hogy en szeretnek ebből komolyabb dolgot o mit gondol errol.

2017. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A lányok mind ezt csinálják, persze a legtöbben azt mondanák, hogy az más, és neked nem szabad.
2017. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?!

Azt csinálsz aamit akarsz!!!

2017. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Netes társkeresőnél mindenki tisztában van vele, hogy nagyon nagy eséllyel mással is ismerkedsz rajta kívül - hiszen erről szólnak ezek az oldalak...

Első randiig szerintem nem gáz a dolog, problémás onnantól kezdve lesz, ha elkezd alakulni az egyikkel valami, és a többit még mindig talonban tartod, mert "mi van ha mégse". Na, az már kitolás mindenkivel.

Amit leírtál, azzal nincs semmi probléma, ilyen felületen teljesen természetes. Nyilván nem beszél róla senki, mert azért cink megtárgyalni, hogy hány randira mész még, de hallgatólagosan mindkét félnek megengedett.

2017. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ez szubjektív értékrend függvénye.


Én randiztam már több nővel is egy nap. Ha ígéretes 2 vagy több is, akkor a szívemre hallgatok, kivel érzem magam a legjobban.

2017. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, és én is így ismerkedtem, mikor még társkeresőztem. Volt, hogy egy napra jutott 2 randi (bár egyikük az utolsó pillanatban lefújta).

Hogy mennyire kell "reklámozni"... hát nyilván nem célszerű részletekbe menően ecsetelni a többi randidat, de ha esetleg szóba kerül, hogy ismerkedsz-e másokkal is, nem feltétlenül kell titkolni sem. Már csak azért sem, mert aki ebben a szakaszban ebből ügyet csinál, azzal úgysem érdemes kezdeni. Nekem volt olyan ismerkedésem, amikor a pasi már két levélváltás után számonkérte, hogy másokkal is szóba állok - legalább kiderült az elején, hogy milyen és hogy nem érdemes vele tovább folytatni az ismerkedést! Szerintem ugyanez igaz a nőkre is! Értelmes, felnőtt emberek tisztában vannak azzal, hogy a társkeresős randizgatás még nem elköteleződés, csak egy lehetőség egymás jobb megismerésére, benyomások szerzésére.

Aztán ha valami alakul, akkor le lehet zárni a többit. Én is így csináltam: a párommal megvolt az első randin az a bizonyos szikra, amit vártam, és szépen megírtam mindenkinek, akivel addig kapcsolatban voltam, hogy "alakulóban van valami". Aztán vártam egy két hetet, és amikor már össze is jöttünk a párommal, akkor töröltem is magam a társkeresőről.

2017. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) kicsit jobban érzem már magam így :D

amúgy ahogy tudom ő nem randizik most mással, max beszél (persze lódíthatott is; de azt mondta, rég jött már össze 3 értelmes mondat társkeresőn neki, nem hogy randi :DD)


első randi után értékelem a helyzetet

2017. jan. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!