Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az ember ennyire peches?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember ennyire peches? Szombat van, ülhetek itthon, egyik pasi sem foglalkozik velem!

Figyelt kérdés
Férjemmel külön élünk, mert kihült a kapcsolatunk sok év után. Lett egy pasim, akivel elvileg dec. óta együtt vagyunk, bár megállapodtunk, hogy nem komoly, de azért vannak érzelmek. Múlt héten szakítani próbáltam, mert beleszerettem és tudom, hogy nem lesz már komoly kapcsolat belőle. De mégis találkoztunk hétfőn. Most, ma szerettem volna látni, de ő írta, hogy sajnálja, de ma nem jó neki, találkozzunk jövő héten. Pedig tudom, hogy nincs más. Lehet, hogy próbálja tartani a távolságot? Próbáltam egy másik pasival ismerkedni, hogy végre elfelejtsem őt, megbeszéltük, hogy pénteken hív és ma vagy holnap találkozunk, de nem hívott. Pedig nagyon megbízható fiú! Jó lenne már normális kapcsolatban lenni! Minek kell ennyit taktikázni a pasiknak?
2012. jan. 28. 20:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Mi foglalkoznánk veled szivesen. Átugranánk egy kis vörösborral :)
2012. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
52%
Hát most nem azért a két fillérért, de te beszélsz normális kapcsolatról, aki egyszerre legalább 3 csávóval tolja?
2012. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy bejönnék?:-)Már nem tini vagyok, benne vagyok a harmincas éveimben!:-(
2012. jan. 28. 20:45
 4/46 A kérdező kommentje:
Csak eggyel "tolom"...tolnám, de úgy tünik ő vagy taktikázik vagy nem szeret annyira amennyire én:-(
2012. jan. 28. 20:46
 5/46 anonim ***** válasza:
Mi meg két unatkozó 33 éves fiúcska :)
2012. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Vagy inkább visszanyalt a fagyi...
2012. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Miért nyalt volna vissza? Azért akartam abbahagyni, mert már így is beleszerettem...ha később lép ki az ember, akkor annál nehezebb.
2012. jan. 28. 20:49
 8/46 A kérdező kommentje:
Fiúk! Ti hogyhogy nem mentetek bulizni?:-) Merre vagytok?
2012. jan. 28. 20:51
 9/46 anonim ***** válasza:
taktikázni, pont a pasiknak??? őrült nőszemély... ha itt valaki tatktikázik az te vagy... ooo jaj...
2012. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Miért taktikáznék??? Beleszerettem, pedig megbeszéltük, hogy nem lesz komoly kapcsolat...mellesleg nem az én ötletem volt!:-( Persze éreztem, hogy azért ő is egyre jobban megszeretett..
2012. jan. 28. 20:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!