Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb feleségnek? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb feleségnek? Aki veletek volt először vagy aki már több fiúval is volt?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok de nekem sokkal jobb lenne ha olyan lány lenne a feleségem aki csak velem volt mint egy olyan akit kitudja ki dugott meg.

Fiuk?


2017. jan. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

1) te biztos nem vagy lány

2) intelligens emberek nem a középkorban élnek, és nem szűzhártya alapján választanak párt.

3) ugye 2017-ben, a nyugati világban nem ez határozza meg egy nő értékét? plíz...

2017. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Jo gaz felfogasod van kedves kerdezo,de akkor nyilvan meg te is szuz vagy es az is leszel a hazassagig ha mar a csajtol is elvarod ugye?Mivel hiaba irod ki kedves kerdezo,mindenki tudja,hogy pasi vagy...legkozelebb jobban alcazd magad.
2017. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Vagy lany, de valami vallasos, prud fapina. Az ertelmes embereknek tok mindegy, volt-e elotte a masik mas emberekkel is, vagy sem.
2017. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki volt már több emberrel is előtted, akkor valószínűleg jobban fogja értékelni ha valóban értékes vagy, mint a tapasztalatlan, akinek te vagy az első. O csak rajongani fog, és el lesz ájulva mindentől, függetlenül attól, hogy jó, volt vagy csak átlagos, vagy épp átlagos sem. Értékelni viszont nem fogja, amire képes vagy. Természetesnek veszi, mert nuncs viszonyítási alapja.
2017. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, én lány vagyok.
2017. jan. 7. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ennek semmi jelentősége egy kapcsolatban.

Én pl. 30 éves koromra kiéltem magam kellően, páromat nem zavarja, jól tudunk együtt élni.

Ő rengeteget csajozott, amolyan a legyet is röptibe típus volt, nem zavar.Velem van, engem szeret.

2017. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

#6 vagyok

Van egy mondás, biztos ismered, qrvából lesz a legjobb feleség.

Ezt csak azért írtam, hogy érzékeltessem, kiéltem magam, így nem kívánok már röpködni semerre sem.

Remélem, hogy ő sem. :)

2017. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonkép nincs jelentősége. Azt, senki nem tudja megmondani, 5-10 év múlva milyen lesz egy ember. Bárkinél előfordulhat, hogy fel rúg mindent.
2017. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális ember olyan párt választ akitől nem vár mást mint amit maga is tud nyújtani. Az a fontos olyan legyen aki vele van mert vele akar lenni s ki is tart ez mellett.
2017. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!