Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül érzem magam, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, annak ellenére hogy kapcsolatban élek. Mi lehet a legjobb megoldás számomra? 20 L

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve alkotunk egy párt, az első 2 év gyönyörű volt együtt, mindenben passzoltunk, minden nap valami szebb és mélyebb érzéseket változtunk ki egymásból. Néha veszekedtünk,de hamar ki is békültünk.

Aztán később felmerültek problémák, amik ugyan nem voltak megoldhatatlanok, mégis egyedül hagyott velük, ez nagyon megviselt. Kibékültünk, de semmi sem olyan mint azelőtt. Megváltozott.

Pár hete azon gondolkozok, hogy jobb lenne nekünk külön, mégis ragaszkodok hozzá, sokat jelent nekem.

Kb 2 éve nem képes kimondani azt a szót h szeretlek, amikor rá kérdezek úgy tesz mintha minden nap mondaná és minden a legnagyobb rendben lenne.

Lehangol a viselkedése, minden rossz döntésem a szememre veti, nem támogat semmiben, úgy érzem magam, mintha egy tárgyként kezelne, folyamatosan kritikákat kapok tőle, egy kedves szava sincs hozzám. Sokszor szerettem volna megbeszélni a továbbiakat, de tereli a témát, viccnek reagálja le vagy azt veti a szememre h ismét veszekedni akarok.

Mit tanácsoltok?


2016. márc. 4. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Halál :(


Én már másban nem látok megoldást. A világ el van cseszve. Olyan lehet majd, mint egy örökké tartó álom.

2016. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy megkísérlitek megjavítani a kapcsolatot, [ha mindenképpen meg akarjátok menteni] vagy egyszerűen tovább léptek.
2016. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Yoda! Akkor te Yodát keresed!
2016. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben szakítanék, ez már jobb nemigen lesz.
2016. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy gondolom, hogy ezt már kimerítettük. Ő viszont úgy fogja fel, hogy veszekedni szeretnék vagy találtam más valakit helyette.
2016. márc. 4. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy. Tapasztalnod kell még. Zárd le!
2016. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Titeket már csak a megszokás tart össze. Be kell fejezni. Fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen kapcsolatban szenvedj.
2016. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy erdemes a sullyedo hajon maradnod. Komolyak ezek a problemak, mar nem hiszem, hogy lehet orvosolni.
2016. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A maradék önbizalmam (amit Neki sikerült szinte lerombolnia) építik a válaszaitok.
2016. márc. 4. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy több éves kapcsolatom, és mivel első volt, meg mi is sok mindenben passzoltunk (egy darabig), jól megvoltunk, úgy gondoltam, hogy ő az egyetlen akinek teljesen megfelelek és soha nem bántana semmivel, ezek emiatt túlságosan is ragaszkodtam hozzá, mert azt hittem másnak valószínűleg nem kellenék, nem fogadna el. Aztán egyre jobban egyedül éreztem magamat, egyre több lett a vitánk és a végén már teljesen úgy éreztem magamat, mint aki nincs is kapcsolatban. Számtalan sőt kismillió próbálkozásunk volt arra, hogy megoldjuk az állandó nézeteltéréseinket, problémákat, de sose értünk el érdembeli változást, átcsapott az egész egy se veled se nélküled, hol együtt vagyunk, hol nem játékba. A végén már csak én tepertem de nem a szerelem hajtott, az már rég nem volt, mégis én voltam az aki folyton azt kapta, hogy ez nem jó az nem jó, miközben ő a kisujját se mozditotta. Aztán történt valami, ami által megvilágosodtam és rájöttem, hogy fiatal vagyok én ahhoz, hogy egy ember mellett akarjam leélni az életemet, mondván úgyse találnék mást aki olyan jó mint ő, ami közel se volt így.. Féltem az ismeretlentől, de tettem egy határozott lépést és immár egyedül vagyok néhány hónapja és egészen könnyen ment a továbblépés számomra, mert mi már a kapcsolatunk alatt gyakorlatilag szétmentünk, csak elméletben voltunk egy pár. Máig azt gondolom, hogy jó döntés volt, és nem kellett volna még egy évet szenvedjek volna vele. Természetesen aztán bombázott a "gyere vissza" hozzám témával, de már nem voltam hajlandó belemenni százegyedszerre. Van az a pont, amikor nem érdemes már valamibe több időt beleölni, és a saját nyugalmad érdekében inkább tovább kell menni, nem fog összedőlni a világ a másik nélkül. Számomra a mostani helyzetem egyedül fényévekkel jobb.


21/L

2016. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!