Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan az életedben akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan az életedben akinek szívesen mondanád hogy "hiányzol", de mégsem teheted? Mert nem vagy jóba vele. Rossz ez az érzés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert "húúú de nem vagyunk joban!" :D nem tehetem.
2017. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen van, de nem azért nem mondhatom, mert nem vagyok jóba vele...sajnos más oka van.
2017. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szar az ilyen
2017. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Perhaps. Neked van ilyen?
2017. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Milyen az a talán?:D
2017. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én rosszban se vagyok vele, de így is nagyon rosssz... és az a legrosszabb, hogy jól tudom, bármennyire is szeretném ebben az életben soha nem lesz ő az enyém.
2017. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én akkor is mondtam, hogy "hiányzol", amikor tudtam hogy semmit nem jelentettem a lánynak..nem érdekelt, nem volt bennem szégyenérzet.. lehet, hogy ez segített hozzá, hogy végül elnyerjem a barátságát ;)
2017. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van,az exemnek megírnám legszívesebben ,hogy még mindig szeretem és őt szerettem a világon a legjobban.De nem lehet,mert ő hagyott itt.
2017. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen....de sajnos ő mondta, hogy legyen vége, így én ezt már nem írom neki.
2017. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyunk rosszban, nem vagyunk sehogy, de megmondanám neki, hogy nem telik el úgy nap, hogy ne jutna az eszembe. De nem ő hiányzik, hanem az a rózsaszín ködös illúzió amit köre építettem.
2017. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!