Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta kérdés de érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta kérdés de érdekelne, akár nők oldaláról, női szemmel tekintve, de leginkább a srácok véleménye érdekel?

Figyelt kérdés

Volt már olyanra példa, hogy olyan lány akinek ti voltatok az elsők, szétváltatok, most akár szépen, megbeszélve, akár kicsit durvábban... de előfordult már valaha, hogy megkeresett tegyük fel két év elteltével az exetek, akár így kamufacebookkal? Úgy hogy közben soha többet nem keresett, nem beszéltetek azalatt a két év alatt? Vagy akár több? Főleg úgy hogy a lány elvileg most boldog párkapcsolatban is van?


Lányok, volt már olyanra példa, hogy van/volt egy kapcsolatotok, de még is emellett a srác mellett pár év távlatából felkerestétek az első komoly kapcsolatotokat, úgy hogy semmit nem beszéltetek?



2017. jan. 8. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer rám írt 1,5 év elteltével, beszélgettünk fb-n valamennyit tökjó hangulatban, és azóta sem semmi, pedig megint 1,5 év eltelt azóta :)
2017. jan. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bejelölt engem valaki kamu facebookkal és hát mondjuk ki, szar pasi vagyok a nők szemében, úgy hogy a csajok általi jelölés nálam egyenlő a nullával.

2 éve lett vége egy kapcsolatomnak, ami úgy tűnt, hogy nem is fájt a lánynak, eltiltották és megutáltattak engemet vele.

Soha többet nem keresett, le is feküdt másokkal.. bár elég kapcsolatfüggő csaj lett, mert volt egy kapcsolata 1 évig utánam, aztán kidobták és 2 hét alatt másik pasija volt. Úgy tudom most ezzel nagyon boldog.

Szerintem senkinek nem lett volna oka, kamu facebookkal fel venni.

Rögtön az elején lerít róla hogy kamu profil, mert tegnap csinálták. Már mint akkor amikor bejelölt, az nap ugye.

Mondtam, hogy árulja el ki ő, de nem tette meg.

Nem is írt vissza semmit. Aztán még megjegyeztem, hogy tán az exem e, de akkor a chatet letiltotta felém, nem tudtam írni neki.

Aztán letiltottam teljesen, majd végül egy másik faceről rá akartam írni, hogy kiderítsem ki ő, de törölte a facebookot.

Lehet tök béna a megérzésem, de valahogy még is azt súgja, hogy exem volt. :/

2017. jan. 8. 02:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos voltak anno megérzéseim, amik valóra váltak: pl autó balesetem. Bár nem tudom, lehet csak beképzelem magamnak, hogy ő volt.
2017. jan. 8. 02:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer ráírtam, de akkor is csúnyán lerázott, pedig csak szerettem volna lezárni a múltat.

Többet nem írtam neki, nem is fogok, a párommal vagyok boldog, ez az ember meg nem érdemli meg, hogy miatta bánkódjak

2017. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 évig voltam vele, de elég sok hülyeség volt abban az évben. Sajnos elég sok vitám volt felé. Ő nem veszekedett soha. Csak tiltani akartak minket egymástól és bekattantam a sok fazságtól.

Egyszer találkoztam vele most az lényegtelen hogy mit kerestem a volt pasijánál :D, de ott találkoztam vele; vissza akarta magát sírni a gyerekhez. (Bezzeg hozzám meg soha :( ).

Na és akkor beszéltem vele, nem sokat. Normális volt, meg minden, csak nem nézett rám. Elfordult, nem nézett a szemembe. Hozzám baszta, hogy ő szereti a pasiját és hogy soha nem fog mást keresni. Így belenézett a szemembe akkor egyszer.

Összejöttek a sráccal újra, de ki is dobta 1-2 hét alatt.

Gondolom amit kihagyott (elvileg az 1 év alatt 1x se fektette le), gondolom be pótolta. De ez persze nem biztos, aztán kidobta.

Rá 2 hétre már másik pasija volt a csajnak. Szóval ennyit a hazug pitsákról :D Szerette, a nagy francokat. Ahogy engem se.

És kétlem hogy az ujjal szerelemből lenne.


Nem tudom, hogy ki lehetett aki jelölt, de tény, engem nem szoktak jelölni emberek. Anno exemnek volt nagy szokása kamu facet csinálni. Tudom, mert volt hogy csinált magának a kapcsolatunk után és ott ismerkedett és próbált beszélgetni pasikkal.

De nem zárja ki a eshetőséget az se, hogy más volt persze.

Tuti én voltam a célja, hiába voltak mások is fel véve.

Mondom, letiltottam és nem telt el 10-15 perc már mentem volna át, hogy rá írjak másik faceről. Már nem létezett a facebook.

2017. jan. 8. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Mit szeretnél hallani?
2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy van e esély az igazamra? Ennyit.
2017. jan. 9. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose fogod megtudni, hogy ki volt. Szerintem felejtsd el.
2017. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy Ő volt, de ez miért számít?

Ha dobott, és utána soha nem keresett... min változtatna az, hogy egy kamu fbról bejelöl?

2020. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!