Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt ki facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt ki facebookon a srác?

Figyelt kérdés
Kavartam vele, 2x lefekudtunk de nem tudtunk osszejonni mint egy par mert hamarosan megy kulfoldre dolgozni .Attol meg beszelgettunk az utobbi idoben is, en kozben megismertem egy masik fiut,akivel ma mar egy par vagyunk. Tegnap volt itt nalam es tettunk fel facebookra egy kozos kepet.Aznap meg beszelgettem a masik sráccal,ma meg észrevettem hogy letörölt. Miért?

2017. jan. 8. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert látta a közös képeketek és féltékeny? :D
2017. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg mert reménykedett hogy ujra megkap mint azelőtt de te ezzel a képfelrakós dologgal betetted a kaput !
2017. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem reménykedett az semmiben sem. Tudod, amikor lesz egy kapcsolatot, akkor ő vele foglalkozol az időd 60+, de inkább 80+ százalékában. Ő látta, hogy kapcsolatban lettél, tudta, hogy úgysem lesztek együtt. Ergo békén hagyott. Mit vártál, hogy mostantól barátság évekig?
2017. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Pfuu de durva" én is ebben a szituban vagyok annyi különbséggel, hogy nekem nem lett kapcsolatom és nem feküdünk le, de mi is ezért nem jöttünk össze mert valószínű megy ki külföldre. Nem egy pasi van nekünk a dologban?? :D
2017. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ehhez tényleg írnod kellett ide?Magadtól nem tudod összetenni a képet?
2017. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kis ribizli vagy, aki csak úgy aláfekszik bárkinek. Ő kihasználta a lehetőséget 2x is, aztán továbbállt, hogy más vadakra lőjjön. A párkapcsolatod nyilván hidegen hagyja, hiszen miért kellene, hogy zavarja?
2017. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4es kitudja :D ha gondolod leirhatod a pasi nevet privatban :D

Okoskodo kommentekbol nem kerek ,kedves utolso ,nem vagyok "ribizli" nem fekszem le mindenkivel ,o volt az elso akivel kapcsolaton kivul alakult igy .

2017. jan. 8. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert lehet többet érzett feléd, és fáj látnia téged, főleg mással, így könnyebben túlléphet rájtad.
2017. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!