Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel elég közel kerültünk egymáshoz. Viszont van egy se veled, se nélküled kapcsolata, pár hónap vele, pár hónap nélküle. Elmondása szerint ez hamarosan megoldódik.

Viszont elég jól elvagyunk együtt. Tudom jól, hogy vonzódik hozzám, ezt naponta többször is mondja.

Viszont zavar ez az egész dolog ami nála van jelenleg, erről most még nem akar beszélni, de fog csak idő kell neki.

Én meg attól félek, hogy hamarabb fogok többet érezni iránta, mint, ahogy ez megoldódna. Rég volt már velem ilyen, hogy ilyen érzéseket keltsen bennem valaki, akihez fizikailag is ennyire vonzódjak.


Voltatok ilyen szituációban?

Mi lett belőle végül?



2017. jan. 8. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit várjak erre a "hamarosan" megoldódik dologra, hogy ismét rákérdezzek. Hosszú távon ez nagyon fájdalmas lesz.
2017. jan. 8. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg lezárja a jelenlegi kapcsolatát! Tűzz ki egy időpontot! Ha addig nem oldódik meg, akkor tegyél le róla.
2017. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél. Ha neked oké a poligámia, semmit se kell tenned, de akkor beszéljétek meg, hogy te is randizgatsz mással. Ha nem oké, és monogám kapcsolatot szeretnél, állj ki magadért és mondd meg neki, hogy keressen meg akkor, ha sikerült lezárnia a másik nővel a kapcsolatát, addig ne! Vagy otthagyja, vagy nem, de ez a legerősebb, amit tehetsz.
2017. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban én vártam egy darabig. Azt elmondtam a srácnak, hogy nem oké ez nekem, és így nem akarok belemenni, de nem akartam a szájába rágni, hogy figyi már, dobd ki a másikat a kedvemért - azt akartam, hogy saját döntése legyen a dolog. Ő ezt úgy értelmezte, hogy annyira nagyon mégse akarom őt, így annyiban maradt a dolog - később kiderült, hogy nem érezte elég erősnek magát a döntéshez (sajnálta a nem működőt, mert hát a sok év, és szegény lány...), és keresett egy másik csajt, aki velem ellentétben a nyakára ült, és "kihisztizte", hogy kiszálljon. Engem fél évvel később keresett meg újra, mikor letisztázta magában, hogy igazából mit is akart volna eredetileg. Akkor már úgy jelent meg, hogy mindent lezárt, letisztázott, eldöntött. Mázlija volt, mert nem volt senkim, nem erőltettem a pasizást, jól éreztem magam egyedül. :)

Együtt vagyunk két éve, szóval ez tulajdonképpen hepiend, de nem kívánok senkinek hasonlót, az első néhány hónap kínszenvedés volt, mire újra meg tudtam bízni benne.


Hogy te mit döntesz, az a személyiségedtől függ. Ha vagy olyan vehemens, ami én nem voltam (mármint én alapból nem vagyok ilyen "erőszakos" - értsd jól), akkor, ha eljuttok addig a pontig, hogy egymásba szerettek és többet akarna a srác is, akkor kereken választás elé állíthatod, hogy részedről rendben lenne, DE előbb mit tegyen meg. (Én anno itt követtem el a hibát. Nem ígértem semmi többet előre, mert féltem, hogy mi lesz a dologból, ebből jött az, hogy azt gondolta, nem akarom.)

Másik verzió, személyiségtől függ, hogy melyiket választod, hogy egyszerűen kiszállsz a dologból, ha nem akarsz rá nyomást gyakorolni. Itt is érdemes kereken elmondani, hogy azért szállsz ki, mert félsz, hogy nem úgy alakul a dolog. Ebben az esetben főleg a pasin múlik, hogy van-e benne annyi, hogy lezárás után újra megkeressen - vagy nyüstöl, hogy ne akarj kiszállni; vagy annyiban hagyja. Ez sajnos tőle függ.

2017. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék olyan másod hegedűs lenni akit x ideig "elővesz" mert ép nincs a csajjal, utána meg jegel.

De túl vehemens se aki rá erőszakolja, hogy márpedig most dobja a nőt miközben azt mondta ezt hamarosan megoldja, de mikor?! Nem tudom meddig várjak?

Nem akarom állandóan felhozni ezt a témát. Egyrészt mert látom rajta, hogy nem akar róla beszélni. Másrészt elmarni se szeretném magamtól emiatt. De ez a bizonytalanság se jó...

Ezt így konkrétan nem mondtam még neki, mármint, hogy nem akarok ilyen szerepet betölteni. De nem ártana...

2017. jan. 9. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha annyiban hagyod, nem fog semmi változni, a srácnak ez így nagyon kényelmes pozíció, hogy 2 csaja is van egyszerre, ha az egyikkel fagyosabb lesz a viszony, mindig lehet menni a másikhoz.

Ha jó az önértékelésed, nem maradsz benne egy ilyenben.


A legerősebb tárgyalási pozíció mindig az, ha képes vagy kilépni a neked nem tetsző helyzetből és elsétálni, ha nem változnak a feltételek. Ez nem erőszak, meg nyomásgyakorlás, hanem önbecsülés és önérvényesítés.

2017. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!