Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így egy kapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt. Rengeteg ellentét van köztünk. Szinte minden! Jól megvagyunk csak én sokszor úgy érzem, hogy túlságosan különbözünk, pl ezekben a dolgokban:

-ő nem társasági ember, 1haverja van összesen, én társasági ember vagyok

-ő nagyon spórolós, szinte betegesen, én megveszem ami kell, de nem szórom a pénzt

Ezek csak apróságok, de igazából az égvilágon semmi közös nincs bennünk.

Van közetetek olyan akinek így működik kapcsolata vagy ez így lehetetlen?


2017. jan. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy legalábbis jól biztosan nem.
2017. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogy jöttetek össze?

Mi volt az egésznek az alapja?

2017. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta barátok voltunk már. Aztán konkrétan egyik napról a másikra összejöttünk, egymásba szerettünk.
2017. jan. 8. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos "az ellentétek vonzzák egymást" egy jó kapcsolathoz nem megfelelő.

Nyilván nem mindenki ugyanolyan személyiség,van,akik jól kiegészítik egymást,de ami fő: van közös érdeklődési körötök? És ami fontosabb: közös jövőkép? El tudod őt képzelni,férjként, gyermekeid apjaként vagy csak jó valakivel együtt lenni? Mert ha az utóbbi,azért ne legyetek együtt,hogy többen legyetek. Ha érted,mire gondolok.

2017. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!