Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyire jönnek be az egyenruhás pasik? (Rendőr, tűzoltó, katona, határvadász)

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Akik a tv sorozatokban vannak, nagyon.


Akik az életben, nem.


Hogy kicsoda a határvadász, azt nem is tudom.

2017. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Egyaltalan.

Talan a hatarvadaszon legalabb nevetnek egyet.

2017. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem*.
2017. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Határvadászokról, tavalyig nem is hallottam. Igaziból nem plussz, de nem is hátrán. Aki becsületesen végzi a munkáját és nem árt senkinek, minden ember becsülendő! Még a " kukások " - hulladék szállítok is.
2017. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Kizáró ok.

Akar a fene úgy kapcsolatban lenni, hogy soha nem lehet tudni, hogy mikor fogják elcincálni az ország másik felébe, nem lehet szervezni semmit, plusz ki tudja, hogy hazajön-e egyáltalán melóból, stb. Nem mondom, hogy rossz emberek, sőt, le a kalappal előttük, de ilyen kiszámíthatatlan kapcsolatba nem mennék bele.

2017. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%

Szerinted egy ilyen bérrabszolga hogy tudná biztosítani, hogy naponta elmenjek a szoliba, edzőterembe plázázni a barinőkkel, étterem, mozi, színház.pedikűr manikűr, masszázs, negyedévenkénti utazások, bulizás, ezekről meg még nem is beszéltem.

nem hiába nem ismerkedem átlag dolgozó emberekkel.

Jah meg az autó, min valami újabb bmw vagy mercedes.

Szerinted ilyen 100 ezres fizuból ezekre mire tellik?

na látod.

25N,182cm, modell,

2017. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem az egyenruhán, hanem a pasin múlik. ;) Van, amelyik tényleg vonzó tud lenni, meg persze egy tűzoltóról/mentősről lehet az az első benyomásunk, hogy önzetlen, gondoskodó, stb... de pl találkoztam már olyan paraszt, fellengzős, "én vagyok itt az atyaúristen"-rendőrrel is, akit szívem szerint péklapáttal ütögettem volna vissza a földre. Szóval az emberen múlik, az egyenruha picit hozzátehet a dologhoz, de csak akkor, ha van mihez. ;)
2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak az arcát lássam

17L

2017. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
6-os milyen kis igényes luxus k :)
2017. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

#9


A 43% az egyik itteni menetrendszerűen siránkozó rinyapina srácok egyike :)

Béna provokáció volt, legközelebb erőltesd meg magad kicsit jobban.

2017. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!