Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyire jönnek be az egyenruhás pasik? (Rendőr, tűzoltó, katona, határvadász)

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Jaja... hatos eléggé kamu frusztrált csávó. :)

Vagy egy kegyetlen nagy irónia egy nő részéről :'D

2017. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha egyenruhának lehet tekinteni az orvosi öltözéket, akkor nagyon. A többi foglalkozásra nincs egy ilyen "hűha" reakcióm.
2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az egyenruha, és nem csak ezek az erőszakos fajták, hogy rendőr meg katona, hanem a pincér, a pilóta, meg a hotelben a bőröndhordó is (nem tudom annak mi a neve). :) Szexinek találom. A hosszabb távú kapcsolat természetesen egyáltalán nem ezen múlik, sőt igazából soha nem volt még csak futó kalandom sem egyenruhás férfival, de szívesen legeltetem rajtuk a szemem.
2017. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mióta megszűnt a határőrség, azóta a határvadászok is rendőrök!

Egyébként nem jönnek be, volt szerencsém egyenruhások között dolgozni és nem kaptam hozzájuk kedvet, fogalmazzunk így.

2017. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálam a rendőr a nyerő. Minimum alezredesi rendfokozattal. :)
2017. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyenruhás pasik közt vagyok. Hát..tudnak bolondok lenni.egy kalauz
2017. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen Bastian Schweinsteiger fejre,akkor cseszheti az egyenruhát.
2017. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezek a munkahelyek családrombolók. Ezernyi példa van rá
2017. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!