Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feromon parfümről tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feromon parfümről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb és mukodik a vonzdas torvenye

egyáltalán?


2017. jan. 10. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

A vonzás törvénye hülyeség és nem működik, legalábbis nincs semmiféle misztikus hatás, legfeljebb saját magadat motiválod és segíted, amikor alkalmazod.

A feromon parfümről nincs saját tapasztalatom, de biztos lehetsz benne, ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor kamu. Mint egy ilyen csoda-parfüm.

2017. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egyik kollégám használta... de nem lett sikeresebb a nőknél. Önmagában a feromonos parfüm nem jó. Mivel a női szaglószerv olyan, hogy a tőle ellentétes immunrendszerű férfi egyed illatát találja vonzóbbnak. Így lesz nő akinek az alapillatod bejön, és lesz akit taszít. Nincs egy általános "feromon", amitől olyan leszel mint az Axe csokifiúja. Mivel a nők érzik az alapillatod, és lényegében az számít "jel"-nek ha nem hasonlít az immunrendszeretek (így biztosítva a diverzitást).

Szóval a feromonos parfüm nem fogja megoldani a problémád. Mert a nők nem egy illatra harapnak, egy feromonora, hanem arra ha az illatod különbözik az övétől. És az nőkként változó.

Az illatodat viszont vonzóbbá tudod tenni feromonok nélkül is. Ugyanis vannak rendes illatszerek és parfümök is, amik erősítik illetve gyengítik a testillatod.

Én azt tanácsolom, hogy olyat válasz ami jól leír téged. Ami úgy érzed passzol hozzád. Szaglás végig párat, vannak sportosabb, fűszeresebb, karakteresebb illatok a piacon. Olyan mint a névjegy. Az olyan illat lesz, ami téged jellemez és te ugrasz be az embereknek róla.


Első ilyen élményem általános iskolásból való, amikor az egyik fiúosztálytársam mellé ültettek. Az illat amit viselt olyan érzést keltett mintha frissen a zuhany alól lépett volna ki. Olyan szappanos beütése volt. Imádtam. És a mai napig ő ugrik be róla, ha néha-néha érzem valakin. Imádom.

2017. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nyilvan nemfog egybol rambukni ezt gondoltam,de azert eszreveheto vmolyen formaban az rrdeklodese a feromon miatt? :D
2017. jan. 10. 08:42
 4/19 anonim ***** válasza:

nekem sincs tapasztalatom, de szerintem is hülyeség ez.

amiket látsz esetleg képek, meg videók, mind kapu, és megrendezett.

lehet benne tényleg valami, hogy talán, esetleg egy picivel vonzóbbnak talál, de hidd el, ha egy szép mercivel mész, az ezerszer hatásosabb :D

2017. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lesz észlelhető változás, mivel ilyen feromon parfüm nem létezik.

Pont olyan hatásos, mint a pénisznövelő tabletták és a zsírégető csodaszerek. Vagyis pénzkidobásnak tökéletes, és talán ráébreszt, hogy mekkora balek vagy.


A feromont a tested termeli, és ha azt nem találja valaki kellemesnek, akkor te kenhetsz magadra bármit, semmi hatása nem lesz. Kicsit úgy tudom érzékeltetni, mintha kapnál egy tányér sz.art, hogy edd meg, és ha nem ízlik, akkor kaphatsz egy kis cukrot a tetejére.

Ezek a parfümök is ilyenek.


A saját test illata az, amit vagy vonzónak tart a másik személy, vagy taszítónak. Vannak olyanok, akiknek az illatát többen tartják vonzónak, és vannak olyanok, akikét kevesebben. Ennyi igaz a feromonos meséből.


De önmagában ez a parfüm semmi másra nem jó, csak gazdaggá teszik a hiszékeny emberek azt, aki kitalálta ezt a "csodaszert".

2017. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon érzékeny vagyok az illatokra.

Nem tudom melyik típust nézed, de amit az egyik barátom használt inkább irgalmatlanul büdös volt.

2017. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát én speciel nem tudtam megmondani, hogy használt-e feromonos parfümöt a kollégám. Kísérletezett velem is. De nem láttam egyik nap sem vonzóbbak.


Többre mész, ha megtalálod azt az illatot, ami hozzád illik. Az felerősíti a testillatod feromonjait. A sajátjaidat támogasd, ne pedig szintetikusan előállított feromonokra hagyatkozz.

2017. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a mai testápolók, izzadásgátlók, krémek, parfümök teljesen elnyomják az ember természetes szagát, ilyenformán nem is hagyatkozhat az ember az ösztöneire. Az érzékszerveink, szaglásunk is tompult az civilizáció fejlődésével.
2017. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező, még igen fiatal és tapasztalatlan lehet :)
2017. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kíváncsicska ***** válasza:
Na a feromonos parfümről csak annyit:A férjem vett 2 parfümöt az egyikben feromon is van.Még viccelődött is az eladó( fiatalok lévén) hogy vigyázzon mert este tuti lesz szex.Hát én erre csak annyit mondtam akkor tuti nem velem,mert nekem marhára nem tetszik az illata.Erre ő:De a feromon.Tudod lehet akármilyen felromon,ha az illat taszít....Elmondom neked hogy azóta sem tetszik az illat,és nem amiatt van ( vagy nincs) szex köztünk.
2017. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!