Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feromon tapasztalatok, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feromon tapasztalatok, mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, szeretnék összejönni vele, gondoltam beruzáok egy feromonos parfümre a "biztos" siker érdekében. van vkinek tapasztalata? 21F

2012. jún. 29. 14:26
 1/10 anonim válasza:
fm (efem), p6, casanova és egyéb olcsó cuccok nem sokat érnek. még csak fel sem tüntetik az összetevőket, gyanítom, hogy nincs is bennük semmi. egy amcsi oldal foglalkozik jó cuccokkal, csak drága a szállítás ide + vám + áfa + postán is elveszhet. én már sok félét próbáltam, mindezt tapasztalatból írom. A csúcs az axcite lp7 volt, össze akartam szedni egy csajt, és tényleg segített benne.
2012. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség :) Ha oda kerül a sor, akkor úgysem a parfüm fog dominálni, hanem a saját illatod és ha az nem tetszik neki, akkor halott ügy.

Inkább egy jobb parfümöt vegyél, ami passzol hozzád. Többre mész vele

2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, hol vetted?
2012. jún. 29. 14:30
 4/10 anonim válasza:

1-es vagyok. body.builder.hu de már nem lehet ott kapni. viszont teszveszen vagy vaterán néha ki lehet fogni.


@2: hidd el nekem, hogy tényleg működött a cucc. nagyon megérte.

2012. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a cucc müködött és nem tényleg bejöttél a csajnak?
2012. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem mondom, hogy nem jöttem be neki, de észrevettem némi változást a viselkedésemen a parfüm használata után.
2012. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják placebohatásnak :D
2012. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy változást a viselkedésében? Vagy összehasonlítottad, hogyan reagál rád feromon nélkül és feromonnal?

Az is csalóka ám, mert első találkozáskor tartózkodó az ember, másodjára nyitottabb, hiszen akkor már "ismeri" a másikat. Ez nem a feromonnak köszönhető, hanem teljesen természetes emberi viselkedés:D:D

2012. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
viselkedésemen. a sajátomon. amikor használtam a parfümöt akkor volt egy enyhe nem túl durva fejfájásom. az az egyik összetevő miatt volt, annak idején utána olvastam. illetve úgy éreztem, mintha egy jó erős kávét ittam volna meg. kicsit talán a reakcióidőm is javult, amit leginkább vezetés közben vettem észre.
2012. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt is megy a baromság. Az FM (efem) feromon parfümön rajta vannak az összetevők - nem olyan bonyolult, csak meg kell fordítani a dobozt. Én a Boss használom belőle. Minden oké vele.


Fejfájást a toalett víz szintetikus illatzára okozhatja, ami folyamatosan engedi felszabadulni az illóolajat, mert hígított verzió, igy tovább érződik a bőrön. Kiütést is okozhat. EDP vagy P minőségűt kell venni és az nincs "felütve". Apropó, az EDT jelölésű termékek nem PARFÜMÖK. Ahogy az üvegeken is szerepel, Toilette víz. (nem wc illatositó, amit a sok félkegyelmű hisz, hanem vízzel higitott parfüm)

2012. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!