Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feromon parfümről tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feromon parfümről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb és mukodik a vonzdas torvenye

egyáltalán?


2017. jan. 10. 08:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, ezeknek a feromonos izéknek annyi a lényege, hogy a saját alapvető illatot (is) felerősíti a parfüm illata mellett. Azonban ahogy fentebb írták, ezeknél is pont ugyanolyan fontos, hogy olyan illatot válassz, ami illik hozzád, mert az nagyon meg tudja változtatni a "kipárolgásokat".

Viszont ez a feromonos cucc csak arra jó, hogy a meglévőt felerősítse. Tehát, ha valakinek alapból bejön az illatod, meg a parfüm illata együtt, akkor erőteljesebben fogja érezni, és tök jó (én pl. imádom a párom illatát illatszer nélkül is), de ha meg alapból nem jön be neki a dolog, akkor csak azért, mert feromon, nem fog változni a dolog, sőt, csak még kevésbé. Szóval, csak erősíti a meglévőt, nem változtat rajta.

2017. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, teljesen tudománytalan, második és ötödik válaszoló leírta miért.
2017. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezek mind kifejező normális vélemények voltak köszönöm. 100% bol 5% max megcsapja az illat 5 fujas.. Tutira vettem h megdicser a lany elmegyek melette es annyit mond nemtudsz vigyazni? Kepzeljetek el :DD majdnem osszetortem idegembe a parfumot. Na egy a lenyeg a nokon nehez tuljarni es ez a taktika nagyon gyenge mutatvany.. De azert kus mitivalasnak elmegy :/ am hugo bosst vettem az illata nemtetdzik telleg de a feromon miatt nemdobtam ki nameg a 8000 ft miatt. Van egy pozitiv storym is tapasztaltam: NEM hazudok ismeretlen lanyok ulnek le a buszon mellem, mintha vonzana az illat.. Ez betudhato egy nagy veletlennek is, de veletlenek nincsenek ugye :D 22/F
2017. jan. 10. 22:17
 14/19 anonim válasza:
Én az armani illatot vettem nekem nagyon tetszik. Többen megkérdezték már a buszon, hogy mit használok, mert finom az illata. Lehet, hogy csak ürügy volt a beszélgetésre, mindenesetre jól esett, mert azelőtt ilyet nekem nem mondtak. 6 ezer körül vettem tavaly szállítással együtt a feromon x oldalon ha jól emlékszem, de keress rá a neten, az a tuti.
2017. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jo illata van ez tény de a feromon hat e valoban mint ahogy allitjak az itt a kerdes :D
2017. jan. 11. 14:57
 16/19 anonim ***** válasza:

A feromon akkor hat, ha az illat is jó. Kb. mindenki ezt írta le más-más formában. Te olyan illatot választottál, ami nem tetszik, ergo nem is illik hozzád. Így nincs olyan csodaszer, ami hasson.

Ilyen egyszerű.

2017. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Neked milyen parfumod van?
2017. jan. 12. 21:10
 18/19 anonim válasza:
Szia, én a feromonx feromon parfümjeit használom. Már több éve és imádom, mindenféleképp ajánlom, hogy próbáld ki egyszer, hisz mit veszthetsz vele?Maximum lesz egy jó parfümöd!:)
2017. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
En is a feromon x tol vettem a cristian diort. Nagyon kellemetlen az illata semmi ferfias vonzo nincs benne valami gagyi lotty nem ajanlom. Ettol fuggetlebul a tobbi illat meg lehet jo
2017. aug. 23. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!