Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátnőm pasijáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm pasijával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatos bűntudatom van miatta,nagyon hülye voltam,soha előtte nem csináltam ilyet és nemis fogok többet :(


Nagyjából fél éve történt,be voltam rúgva,persze ez nem mentség...egy gyökér voltam.Nagyon furdal a lelkiismeret,főleg most,hogy szakítottak.Nagyon félek,hogy valahogy megtudja barátnőm,de nem akarom elveszíteni,mindig mindenben számíthattunk egymásra(ezt az egyet kivéve).


Mit kéne tennem? Mondjam el neki,kockára téve a barátságunkat,vagy vigyem magammal a sírba a titkot - viszont meg van az esélye,hogy a sráctól tudja meg.Bár neki sem érdeke,ha ez kitudódik.Ti mit tennétek a helyemben?Nem kérek offolgatást,tudom,hogy rosszat tettem és meg is bántam...

20N



2017. jan. 10. 14:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
*barom-bírom akart lenni
2017. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Miért,minek nevezzem,ha nem hibázásnak?Megtörtént,sajnos,a múltat már nem tudom megváltoztatni(bárcsak tehetném).Te biztos soha semmi rosszat nem tettél még."Ne ítélj,hogy ne ítéltess"
2017. jan. 10. 15:05
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nem értem. Mármint oké, tény, ribi vagy, de tényleg képes voltál fél évig bájologni vele, miután lefeküdtél a barátjával?

Szerintem neked nem igazán van lelkiismeret-furdalásod, egyszerűen egy számító kis szemét vagy, aki attól fél, hogy elveszt egy személyt, akire mindig számíthatott.

2017. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#13 ez egy érdekes dolog,van,mikor tettünknek a súlyát csak később érezzük.Eddig valahogy elnyomtam magamban,nem voltam képes szembenézni a lelkiismeretemmel.Azt hiszem,most lettem elég érett hozzá.


Amúgy azzal,hogy szapulsz,nem sokat segítesz :D Rosszat tettem,pont,nem kell ragozni,tudatosult bennem.A megoldásra kell koncentrálni.

2017. jan. 10. 15:22
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

"Ne ítélj,hogy ne ítéltess" - Nekem aztán jöhetsz bibliai idézetekkel, nagyon sokra tartom, ha valaki elítél.. Ja de várjál, nem ítél el senki, mert nem művelek ilyen gusztustalan szemétségeket. 30 év alatt nem sikerült (pedig volt rá lehetőségem nem egyszer), és bár jós nem vagyok, de mivel rendelkezem olyan "apróságokkal", mint önuralom, erősen sanszos, hogy nem is fog.

A hibázás kategória az, ha véletlenül teszel valamit. Mivel véletlenül senki nem teszi szét a lábát a barátnője pasijának, ezért lehet hívni aljasságnak, gerinctelenségnek például, de hibázásnak semmiképp.

Fél évig nem zavart, aztán most, hogy szakítottak és kiderülhet, hirtelen lelkifurkád lett? Ne röhögtess, az ilyen lotyóknak nincs lelkiismeretük, ha lett volna, akkor az akkor szólal meg, amikor a barátnőd hapekja farkára cuppantál.

Szenvedj csak, remélem lebuksz.

2017. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#15 te pedig biztos csináltál már olyasmit,amit meg én nem tennék soha :) Jelenteni foglak,hogy csak kötöszködni akarsz,de nem segítesz semmi hasznossal.
2017. jan. 10. 15:29
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
Haha, hogyne, mutogass másokra, attól kevésbé leszel undorító :D Jelents csak nyugodtan, szerinted mennyire érdekel? :) Süt az írásodból és az összes kommentedből, meg abból, ahogy hárítod magadról a felelősséget, hogy nincs neked lelkiismeretfurdalásod, csak félsz, hogy lebuksz :) Kellemes további parázást, kis barátnők gyöngye. :)
2017. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jólvan,most már menj mást provokálni.Nyilvánvalóan bűntudatom van,azért írtam ki a kérdést...de nyugodtan szapulhatsz estig is,csak attól senkinek sem lesz jobb.
2017. jan. 10. 15:41
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
oké, bűntudatod van, de azért jó volt? Te élvezted, te is akartad?
2017. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%

Elszomorított a kérdés. Főleg, mert a korosztályomban vagytok.

Ilyen emberek mehetnek el melletted az utcán. Vagy még rosszabb, beszélhetsz is velük, anélkül, hogy tudnád mekkora egy számító p.csák. :(


Mondd el a barátnődnek, majd igyekezz ott is hárítani, hogy nagyrészt a volt barátja hibája az egész. Ti számító p.csák úgyis értetek a manipuláláshoz. Ha meg véletlen mégis megharagszik rád a barátnőd (ugyan, miért tenné?), akkor még mindig összejöhetsz a volt barátjával, hasonlítotok.


Mindegy is, úgy látszik ebben a korosztályban kihalt a gerinc, mint divat. Hatalmas tisztelet a kivételnek. :)

2017. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!