Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátnőm pasijáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm pasijával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatos bűntudatom van miatta,nagyon hülye voltam,soha előtte nem csináltam ilyet és nemis fogok többet :(


Nagyjából fél éve történt,be voltam rúgva,persze ez nem mentség...egy gyökér voltam.Nagyon furdal a lelkiismeret,főleg most,hogy szakítottak.Nagyon félek,hogy valahogy megtudja barátnőm,de nem akarom elveszíteni,mindig mindenben számíthattunk egymásra(ezt az egyet kivéve).


Mit kéne tennem? Mondjam el neki,kockára téve a barátságunkat,vagy vigyem magammal a sírba a titkot - viszont meg van az esélye,hogy a sráctól tudja meg.Bár neki sem érdeke,ha ez kitudódik.Ti mit tennétek a helyemben?Nem kérek offolgatást,tudom,hogy rosszat tettem és meg is bántam...

20N



2017. jan. 10. 14:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Néha vannak olyan titkok amik örökre bezárva maradnak :( jobb úgy nindenkinek.
2017. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Most már semmit sem tehetsz, ha megtudja megutál téged és jogos is.

Sok embernél ez a hiba ahogy az exemnel is, mielőtt megteszi akkor kell gondolkodni, hogy szabad -e, sokan utána jönnek rá mit tettek :(

Sajnos későn:(

2017. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%

Szeretem ezt az oldalt. Itt mindig megnyugszom, hogy a világ tele van bűn nélkül való gerinctanulmányokkal, gáncs nélküli lovagokkal, erkölcsi fároszokkal. :-))

Hogy mit tegyél, kérdező? Semmit. Nem téged minősít, hogy a barátnőd nem tudta fenntartani a pasi hűségét. Más dolog, hogy baráttal ilyet nem nagyon tesz az ember, de esetedben még ez is megbocsátható, mert nőnemű vagy, és a nők barátsága evolúciós okokból fabatkát sem ér. Ezt nem rosszból mondom. Rengeteg olyan tulajdonságotok van, amikben mi, pasik a nyomotokba sem érhetünk, de a baráti érzés nem tartozik az erősségetek közé.

Szóval fátylat rá. (A pasi nyilván nem fog beszámolni az esetről, mert ez inkább csak a nők szokása.)

És most jöhet a lepontozás, fiatalok! Ahhoz értetek.

2017. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23 úgy hangzol,mint valami pszichopata.Ne általánosíts és nem "fátylat rá",undorító dolgot tettem...Persze kár siránkozni,ez már nem fog változni.Köszi a válaszokat,még agyalok,hogy mit kéne tennem.
2017. jan. 11. 16:19
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tűnt volna fel, téged védtelek az acsarkodókkal szemben. :-))
2017. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Javaslom, tartsd a titkot! Tudom, nehéz, de idő gyógyít. Próbáld meg elfelejteni.
2018. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!