Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor egy nő "elsárkányosodik" egy együtt élős kapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná magyarázni, vagy tudna rá szemléltető példát, élethelyzetet felvázolni röviden?
2017. jan. 11. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Csak röviden: a férfiember engedékennyé válik könnyen, különféle jelentéktelen dolgokban enged (pl. milyen legyen a fal színe meg ilyesmi), aztán szép lassan az asszony egyre több mindenben akar dönteni, és több mindenben akarják az embert befolyásolni, már olyan dolgokban is, ami tényleg a férfi "magánügye", pl, hogy mikor feküdjön le aludni stb.

Ilyesmi.

Lényeg, hogy az elején meg kell fogni a dolgokat, mert visszafodsíthatatlanná válhat.

2017. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor feküdjön le? Melyik nő szól ebbe bele?


Legfeljebb a tv nézés vagy egyéb fényt igénylő tevékenységek abbahagyása/folytatása vita az egy hálószobás párok életében, de az viszont elég durván.

2017. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Huha, kb az egesz lakasban mindenben en dontottem szinte, milyen legyen, este figyelmeztetnem kell a paromat... :D
2017. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez úgy szokott kezdődni, hogy a nő otthon is dolgozhat, mert az ugye női munka, a pasija meg a tökét vakarja a tévé előtt. Ha bármiért szól, akkor megy a pattogás, hogy házisárkány lett.

Idővel ehhez jön, hogy ritkul a szex, és apad az előjáték, aztán a pasi csodálkozik, hogy vajon miért ilyen hisztis állandóan az asszonya?

Ugyanis ha egy kapcsolat megromlik, ott mindkét fél felelős, nem olyan egyszerű annyival elintézni, hogy elsárkányosodott a nő, szegény pasi meg csak passzív szenvedő fél.

2017. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ó, azok az ártatlan nők, nemár.
2017. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát lássuk csak. Olyankor nevezik cinikusan így asszonykájukat a férfiak mikor kuvapöcérködés vagy hajnali tivornyázás tényállása miatt a nejük nem tetszését fejezi ki, emelkedett hangnemben.
2017. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

pikkelyesedés, hirtelen körömnövekedés, izomtömeg növekedése, különös, megmagyarázhatatlan hőérzet has, illetve mellkastájékon. Otthoni gázfelhasználás csökkenése, égésnyomok az ingatlanon belül.


Erős, villás nyelv

2017. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Anyam tipikus esete ennek: mindig mindent jobban tud, csak neki lehet igaza, allandoan azt leste mibe kothet bele, betegesen kenyszeres volt ha a villa az etkezesnel nem szimetrikusan allt a tanyerral mar balhezott. Teljesen kikeszitette apamat is meg engem is.

Amikor apummal elvaltak az a gyoker birosag anyamnak adott, hiaba tiltakoztam, aztan estenkent mindig elszoktem apumhoz mert gyuloltem vele elni, erre anyam beperelte apumat hogy elrabol engem meg mindenvhulyeseget kitalalt.

Orokre megutaltam, tiszta szivembol gyulolom. Amint meglatom egybol esek neki okollel utom vagom ahol erem, addig meg valaki le nem fog, ezert most mar regota fl se keres ees szerencsere bekenhagy. Apam eletet es az en gyerekkoromat is teljesen tonkretette. Ilyen egy igazi hazi sarkany. Gyulolom..

2017. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Az "elsárkányosodás" akkor szokott előfordulni, amikor a nő megvilágosodik, hogy eddig a "szerelem nevében" (+ a neveltetése miatt, ill. társadalmi nyomásra is) észrevétlenül cselédlányt csinált magából a férje számára. Amikor már kezd betelni a pohár (ált. ekkor már van/nak gyerek/ek, ill. a nő is már rég visszament dolgozni), és rájön, hogy 6x annyit dolgozik, mint a kedves férje (ennek nagy része a fizetetlen munkája), megpróbál változtatni ezen. Először csak finoman, pl. ne hagyd szanaszét a retkes zoknidat drágám, később meg már olyan kéréseket/elvárásokat is támasztani mer, mint pl. a férfi teregessen ki (ha már egy órája a tv előtt ül, amíg az asszony 8 dolgot csinál egyszerre). Szegény pasi meg nem érti a helyzetet, hiszen sok-sok éve a ruhái maguktól állnak szép, tiszta, vasalt kupacokba, a lakás nem szokott dzsuvás lenni, öntisztuló, a kaja is megfőzi a magát, a gyerek meg a nő dolga, mi az, hogy én vigyem el szolfézsra - egyáltalán mi az a szolfézs...

Ez kérlek az erősen rövidített vázlata az ú.n. "elsárkányosodásnak".

2017. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
#9 elmondott mindent.
2017. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!