Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben lennétek ennyire figyelmesek egy sráccal? Csak barátkozás, vagy több is lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akivel egy ideje ismerjünk egymást (nem egy helyen lakunk). Első beszélgetésünk kb. 10 perc volt, személyesen. Aztán bejelölt fb-on (több más közös ismerősünket is valószínűleg ő jelölhette meg), beszéltünk telefonon is, és fb-on is aránylag gyakran levelezünk (családi, szakmai dolgok), voltunk együtt szakmai jellegű rendezvényen is. Közvetlennek és bőbeszédűnek tart, holott egyáltalán nem vagyok az, nehezen tudok feloldódni, vele sem voltam igazán közvetlen, de ezek szerint "jobbnak" tart, mint amilyen vagyok. Nemrég történt nálunk egy családi tragédia, és ő érdeklődött később, hogy hogy érzem magam, miközben olyanok sem voltak kíváncsiak, akiket jóval régebben ismerek. Most is írta, hogy ha ki akarom beszélni magamból, írhatok neki, hívhatom is, de nem akarja feltépni a sebeimet. Amit kicsit furcsállok: küldött álláshirdetést, és kérdezte, hogy ha úgy adódna, elköltöznék-e X városba (ahol ő is van). Próbálom ezeket összerakosgatni, és az nyilvánvaló, hogy kedvel, de nem tudom, van-e több mögötte, még a nála közelebbi emberek sem kérdeznek olyasmit, hogy odaköltöznék-e. Lehet, hogy csak társaságra vágyik, nem tudom, és azt biztosra veszem, hogy úgy gondolja, jó társaság lennék. Már terveztem, hogy ha ott járok, akkor elhívom randizni, mert tetszik nekem. Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy mi lehet e mögött. És ha így áll hozzám, akkor szerintetek bunkóság lenne, ha randin odaülnék mellé, beszélgetés közben átölelném, simogatnám a haját, az arcát, és esetleg megpuszilnám? Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 11. 21:01
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Én azért férfi létemre válaszolnék másodsorban, ha nem gond. Szerintem nyugodtan hívd el randizni, de amikor elhívod, legyen számára is nyilvánvaló, hogy ez egy randi. Így már tudni fogod, hogy mi van mögötte, addig lehet csupán barátkozási szándék is, mondjuk erre kisebb esélyt látok. Szóval ha igent mond a randira, akkor a randin már nyugodtan közeledhetsz úgy ahogy írtad. Azért figyeld a reakcióit még akkor is, hogy meddig menj el.
2017. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól jel az érdeklődés de az még nem egyenlő az ismerkedési szándékkal.

Nekem kicsit sötét ló az ilyen típusú nő, aki ilyen családi tragédiák felől érdeklődik meg állásokat kínál a közelben, ahol ő lakik, mert valahogy nem látom azt, hogy tartva lenne a lépcsőzetesség.

Számomra az lenne a normális ha érdeklődne a kapcsolati státuszodról, legközelebb azt mondaná, írná, hogy ha arra jársz, akkor beülhetnétek egy kávéra valahova, stb.

Óvatosságra intenélek, ha már össze kell rakosgatni dolgokat meg agyalogni rajtuk az valahol gyanús, nem mondom azt, hogy szórakozik veled, de nem árt résen lenni.

Én a helyedben először próbálnám párkapcsolati témákra terelni a kommunikációt, ha ott közlékeny és nyílt, akkor már továbbfűzve egy randi ötletét is fel lehet vetni.

2017. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kenzo, köszi, természetesen nem baj, hogy válaszoltál. De szerinted akkor ezek alapján többet érezhet irántam? Mert én kicsit úgy érzem - főleg az utolsó levele alapján -, mintha "meg akarna fogni magának", vagy nem is tudom. Számomra furcsa, hogy rákérdez, odaköltöznék-e, bár lehet, hogy ez csak kedvesség, de én így sose kérdeznék rá pl. egy nőnél, max. megmutatnám neki az álláslehetőséget, hogy érdekli-e. Én határozott, életvidám lánynak gondoltam, aztán most írta, hogy egy kicseszés miatt összetört lelkileg, szóval érzékenynek látom már így utólag, és nem nagyon tudom hová tenni az egészet.
2017. jan. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!