Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan baratkozzak ossze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan baratkozzak ossze vele?

Figyelt kérdés

Kozossegin nemreg bejeloltem egy lanyt, aki tetszik, es meg szeretnek ismerkedni vele. Van kozos erdeklodesi korunk ahogy lattam a kepeit, es talan vevo is lenne a baratkozasra, de nem tudom hogyan kezdjem el.

Barati kapcsolatot szeretnek (egyelore biztos), kozos programokat szervezni.

Hogyan kozeledjek fele?



2016. dec. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimplán csak hívd meg társasági programokra (kocsmázás, házibuli) és dumálj vele.
2016. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam, de semmit nem tudok rola, es o se rolam. Igy hogy hivjam, nem biztos, hogy szivesen talalkozna egy idegennel.
2016. dec. 4. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"de semmit nem tudok rola"


Mi alapján tetszik akkor?

2016. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugy ertem, hogy szemelyes dolgokat nem tudok.

Amugy jovo heten lesz szuletesnapja, elhivhatom megunnepelni/meginni egy kavet ez alkalombol?

2016. dec. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!