Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy az ember barátai utálják a párját?

Figyelt kérdés

Saját bőrömön is tapasztaltam ezt már, itt gyk-n is olvastam, hogy sajnos igen gyakran előfordul, hogy az ember párját utálják a barátai, nem próbálnak összebarátkozni a lánnyal/sráccal, nem fogadják be, sőt, sokszor még bunkózás is megy, valamint az, hogy éreztetni a másikkal hogy nem kívánatos személy.


Értem én, hogy nem kedvelhetünk mindenkit, ez teljesen természetes. De tényleg az a normális, hogy a párom barátai meg sem próbálnak kicsit összebarátkozni velem annyira nem érdeklem őket, vagy éppen az hogy kizárjanak?


Én pont ezért állok ugy a barátaim párjaihoz, vagy ha egy barátom bemutatja az uj párját, hogy csak azért is próbálok vele ellenni vagy valami, mert tudom milyen rossz érzés amikor ki vagyok zárva meg semmibe vesznek.


Persze ha az az illető bunkózik meg egy öntelt majom, akkor értelemszerű hogy nem erőltetem a dolgot, de még akkor sem rekesztjük ki.


Amikor ilyen "személyiségbeli" problémák nem állnak fent, akkor miért lehet az, hogy csak úgy ok nélkül ki van rekesztve az ember uj párja?


(Bocsi a hosszu u betűkért, rossz az a gomb a billentyűzetemen.)



2016. szept. 12. 16:13
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

-Hatalmi harcok,

-egyszerűen nem szimpatikus a barátoknak a pár,

-eltérő értékrendek.

2016. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mégis hogy lehetne szó "hatalmi harcokról" vagy eltérő értékrendről, mikor hozzá se szólnak a másikhoz, meg se próbálják kicsit megismerni?
2016. szept. 12. 16:17
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

A hatalmi harcok az életedben betöltött helyüket jelentik, inkább.

Eltérő értékrendet már ránézésre megállapítanak egyeset (előítélet rulz).

2016. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
*egyesek. Nekem nem a billentyűzetem rossz, hanem az idegeim. Rossz billentyűzetre am vagy külső, vagy képernyőbillentyűzet a megoldás, ha igényes vagy.
2016. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külsőre nincs pénzem, és a touch padom sem működik mindig megfelelően, szóval nem az igényességgel van a baj. :)
2016. szept. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!