Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerelem nelkul kapcsolatban?

Szerintetek van olyan,hogy egy ember jol erzi magat a baratjaval/baratnojevel,jol kijonnek,jo a szex,de nem szerelmes bele? Tehat hianyzik a rozsaszin kod,a "hu de szerelmes vagyok-lebegek". Kitarthat egy ilyen "allapot" evekig?

01-11 21:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Az elso honapokat leszamitva minden kapcsolat ilyen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-11 22:00 Privát üzenet
Sőt, azok az igazi kapcsolatok, melyek a rózsaszín köd nélkül működnek, a szeretet a lényeg.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 01-11 22:32 Privát üzenet
Azért a "nem szerelmes belé" és a rózsaszín köd hiámya közt óriási különbség van....

Az első amikor egyaltalán nincsenek érzések..csak ketyinteni jártok össze stb.

A második mikor vannak érzelmek de nem azok az elvakult hős szerelmes hülyeségek.

Én pl.szerelmes vagyok a barátnőmbe de nincs rózsaszín köd és igazából soha nem is volt...helyette egy nagyon erős és mély szeretet van.

Szóval jó lenne tudni hogy te most mire gondoltál volna.De egyébként működhet mindkettő.A két félen múlik,ha nekik ez jó és erre van igényük akkor hajrá.
Nekem biztos,hogy nem menne.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-11 22:47 Privát üzenet
3massal nem értek egyet, szerintem nem csak ez a két állapot van... én voltam már oda valakiért, voltam aktívan szerelmes, és a mostani barátom iránt nem így érzek
érdekel mi van vele, kedvelem, vonzódok hozzá, nemc sak kettyinteni járunk össze... de ez nem szerelem
és igen, kedves kérdező, szerintem a legtöbb kapcsolat ilyen...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 01-11 23:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, lányok! 14 éves korotok óta szingliként, vagy kapcsolatban voltatok többet?
Szerintetek mekkora z ideális magasságkülönbség egy kapcsolatban?
Lányok/nők! Nektek ez a 3 dolog milyen arányban számít egymáshoz viszonyítva egy férfivel kapcsolatban?
Nők, akik régóta kapcsolatban vagytok, mit szólnátok egy ilyen vallomáshoz?
Ti mit gondoltok, jól látom így ezeket a férfi-női kategóriákat a párkeresési nehézségekkel kapcsolatban? (részletesen lent. )
Az élettársam, akivel 25 éve együtt vagyunk miért nem hajlandó visszaigazolni a Facebook-on, hogy kapcsolatban van velem?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu