Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után egyértelmű, hogy szakítanom kell ugye? 18/L

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nem volt egy könnyű eset már az elején sem de én hittem benne, hogy jól fog alakulni a kapcsolatunk és minden rendben lesz.

2 hete feküdtem le vele először azóta többször is csináltuk, azzal is minden rendben volt. Ma megtudtam illetve szembesültem vele, hogy a "párom" egyik este a haveri társaságának mutogatott videókat rólam amiket az együttlétünk alatt vett fel titokban úgy, hogy én ne lássam. Nem akartam elhinni, ma délután mikor a barátomnál voltam és nem figyelt megnéztem a telefonját és tényleg voltak (mert egyből letöröltem) ilyen videói rólam...És még más érdekes videókat is láttam amin magának csinálja de azt nem nyitottam meg... Aztán fogtam magam és eljöttem azóta nem beszéltem vele és le is tiltottam. Szörnyen összetörtem, hogy hogy lehet valaki ilyen és ,hogy tehette ezt velem?!


Jól tettem, hogy szakítok vele ugye? Nem csalt meg, minden rendben volt és jól megvoltunk de ez mindent tönkretett. Ezek után biztosan meg is csalt volna, de legalábbis nem becsül semmire az biztos. Legalábbis én így gondolom, nemtudom lehet elhamarkodtam lehet nem tudta, hogy ezzel rosszat csinál nekem. Ez hülyeség biztos, hogy nem jelentek neki semmit... Nem érdemel esélyt igaz?


2017. jan. 11. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fel is jelenthetnéd!

23/F

2017. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én voltam már néhány nővel, és bár nem vagyok egy lepedőakrobata, de... mégis HOGYAN lehet úgy szex közben nyomkodni a telefont videofelvételre, hogy azt a másik ne vehesse észre? De komolyan, ez most elgondolkodtat.


Egyébként én is szakítanék a helyedben.

2017. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Ez most komoly? Nem tök egyértelmű...
2017. jan. 11. 22:31
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen ember egy nőt nem érdemel. Szóba se állj vele soha többet. Nem voltak előjelek h ilyen vadbarom?
2017. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsd fel a hulladékot ... -.-"
2017. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem tisztel téged.

Sunyi.

Kétszínű gyökér.

Azonnal dobd ki.

Én a helyedben szólnék neki, ha bárhova felkerul a netre, szólsz apádnak, és be lesz verve a képe.

2017. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

A feljelentés nekem is beugrott. A minimum h elfelejted ezt a patkányt


F

2017. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Feljelentheted, de semmit nem fog csinálni a magyar rendőrség. Akárhány külföldi szerverre is feltolhatta már, azokhoz nincs hozzáférési jogosultsága a magyar hatóságoknak. De ha nem is töltötte fel, akkor meg pláne jog alap sincs feljelentésre. Morálisan persze elítélendő a dolog, ilyen ganaj fässzájú ember dugja a 18 éves zsenge pipit...durva.
2017. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

2-es: nem feltétlenül kell telefont nyomkodni ehhez, az én exem pl. laptopon intézte a - tudtom nélküli - videót, én csak annyit láttam, hogy fel van csapva a laptop - mint kb. mindig -, a képernyőn meg vaksötét, mintha ki lett volna kapcsolva. Meg se fordult a fejemben, hogy ilyen aljas sunyiságra képes... a szemétláda.

Kérdező, nem, egyáltalán nem hamarkodtad el a dolgot, aki ilyen szinten nem tisztel téged, a jogaidat, ráadásul még gusztustalan módon a haverjainak is mutogatja... az nem érdemel meg téged.

2017. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Laptoppal persze érthető. Durva, mire képes néhány ember, és ezzel a tudattal tudnak "szeretkezni"... belegondolni is rossz.
2017. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!