Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy olyan huszonéves emberről, akinek nincsen barátai? Automatikusan az jut eszetekbe, hogy valami nincs vele rendben?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Hányszor teszitek még fel ezeket a kérdéseket a napokban? Én is huszonéves férfi vagyok, teljesen rendben van az agyam, lelkem, még sincs sok barátom. Ez tudatos döntés, egyszerűen introvertált típus vagyok és nem igénylem azt, hogy sok embert ismerjek, minden hónapban új emberekkel vegyem körbe magam a korábbiak mellett. Annyi kamu barátság van manapság, minek kitenni magad ilyesmi veszélynek? Inkább legyen 2-3 nagyon jó barátod, akivel bármikor bármit meg tudsz beszélni vagy csak összeülni társasozni, kártyázni, sörözni egyet. Nekem eddigi barátnőim sosem problémáztak azon, hogy nincs nagy társasági köröm.
2016. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért? Azzal minden rendbe van aki tele van baráttal és magasról ejt a párjára?
2016. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Semmi probléma velem, csak introvertált vagyok. Nem is igénylem a nagy társaságot magam köré. A minőség a fontos, nem a mennyiség. :)


L

2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Huszonéves ember, akinek nincsen barátai.

Nem.

2016. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
semmit. Elég a saját életemről gondolkodnom. Más életével nem foglalkozom!
2016. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Automatikusan az jut eszetekbe, hogy valami nincs vele rendben?"


Ja, én is ilyen vagyok, magamból indulok ki. :)

2016. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!