Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha huszonéves nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha huszonéves nőként ilyen kapcsolatom van? .

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel néha összejárunk, élvezzük egymás társaságát, lefekszünk, szóval ilyen barátság extrákkal, ahogy munka stb mellett időt tudunk szánni rá, meg kedvünk van.

Egyedülálló nő vagyok, most ennél többre, megkötöttebbre nem is vágyok és a másik fél sem. szóval ez ilyen könnyed dolog köztünk, de néha mégis olyan kellemetlenül érzem magam, ha rokonok rákérdeznek, hogy van-e már barátom stb... Ilyenkor azt válaszolom hogy nincs, csak nem jelentem ki hogy aha persze összejárok egy pasival de ennyi :D


2017. jan. 8. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, azért te vagy a felelős, senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz, elméletben (bár a kérdésed megkérdőjelezi) érett felnőtt ember vagy, tehát nincs olyan, hogy mi normális és mi nem!
2017. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
100%
a lényeg ,hogy neked jó és kielégítő legyen...semmi más nem fontos!!!
2017. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#1 talán csak a családi nyomás miatt bizonytalanodtam el hogy miért nincs már komoly kapcsolatom

2017. jan. 8. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más erről a véleménye, számomra spec nem normális, de nem értem, miért foglalkozol más véleményével?

Miben befolyásolna ez téged?

A te dolgod mit csinálsz és mit nem! N

2017. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, amit ilyen korban tehetsz. Szerencsés vagy
2017. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha én ezt csinálnám, legalább pár havonta váltogatnám a partnereket, ha már ilyen kötetlenebb életet akarok élni, legalább a változatosság is meglegyen, mert ez ilyen nem vagyok nagyon éhes, de ha igen, mindig ugyanazt eszem dolog.
2017. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ma már szinte minden normális. Ha mindkettőtöknek jó így, nincs probléma. Csak légy tudatában, hogy minél inkább megszokod a függetlenség előnyeit, annál nehezebb lesz a párkapcsolat, ha esetleg tervezel ilyesmit.
2017. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az, ezert nem is elek igy. Ha neked az, akkor csak nyugodtan, senki nem szoljon bele.
2017. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

"Egyedülálló nő vagyok"


Szerintem leginkább egy tinipics.ához közelít a gondolkodásmódod.

2017. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez a "baratság extrával" dolog nekem annyira gyerekes....kb 15-16 éves tini szint....


Soha nem értettem ,hogy egy felnőtt ember ,hogy tud ilyenbe bele menni.De a ti életetek...

2017. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!