Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igazságos tőle?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy párom nem ment el magának asztma pipát íratni mikor tudott volna. Mondtam akkor menjen el ma délelőtt mert este fulladt. Erre ma az anyja is rámír hogy holnap sétáljak el. (15 percre van a doki oké nem probléma.) De amikor nekem volt szükségem igazolásra a munkahelyemre megkértem ugorjanak be nekem az igazolásért (kocsival voltak, én meg lázasan elkellett sétálnom az orvoshoz, mert nem is vittek el és nem is mentek be a portához)


Szóval mosg én vagyok a szemét és mindkettő haragszik rám mert nincs kedvem hidegbe elsétálni.


Igazságos ez?


2017. jan. 12. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és próbáltam vele erről beszélni, az volt a válasza hogy én ezt állandóan a fejéhez vágom.


Közbe 2 hónapja meg az volt hogy anyuja otthon volt és nekem kellett elmenni a dokihoz egy kb 10 oldalas recept kötetet kérnk az anyjának meg a párjának merthogy mi közelebb lakunk barátommal a dokihoz. És ők sosem hozzák el ami nekem kéne....

2017. jan. 12. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el.
2017. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne menj el. Ha ők is, akkor te is csináld ugyan azt. Menjen el mindenki a maga ügye miatt.
2017. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül az lett hogy felhívja délelőtt a dokit és elmegy érte. Nekem semmi kedvem ilyen időbe menni főleg a sok beteg közé.
2017. jan. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!